turk telekoma sakın güvenmeyin

erdi001

Üye
arkadaşlar turk telekom tamamen üçkağıda yöneldi sakın sizi aradıklarında söylediklerine itibar etmeyin tamamen yalan ve kandırmaca üzerine çalışıyorlar

ben ev telefonumu taşınırken kapattım üstelik benden fazla para alarak kapattılar aradan 1 hafta geçti telekomun istanbul merkezinden telefon geldi hattınızı kapatmayın aylık 9,90tl ye bir yıl ayda 100dk sabit hatlarla görüşün dediler benim normalde ihtiyacım yok heryöne cep tarifesi kullanıyorum fakat 9,90 sa problem değil dedim ve yeni adresime bağlayıp açabilirsiniz dedim fakat hat 15 gün sonra taşındı ve eski adresimde açık kaldı kötü niyetli biri olsa eski adresmdeki insan telekom bu hat taşıma arasındaki faturayı benden tahsil edecekti neyse bunu geçtim 4 ay oldu hat taşınalı daha 20tl altında fatura gelmedi bende internet almış bulundum şimdi kapatırsam internetin cezasını benden isteyecekler şikayet hatlarını iki defa aradım 10 gün oldu hala kimse dönüp bana sebep söylemedi
siz siz olun sakın telekom kampanya yada sözlerine itibar etmeyin mümkün olduğunca uzak durun ilk fırsatta ev ve interneti kapatıcam çok canımı sıktılar keriz olduğumuzu zannediyorlar

evet haklısınız benede eve net için tel bağlatıcaktım müşteri hizmetlerini aradım ben tel kullanmıcam sadece net için bağlatcam dedim endüşük tarifeyi sordum aylık sabit ücreti 19 tl yani şuanda bundan daha ucuzu yokmuş konuş konuşma 19 tl ödücekmişim havadan para kazanma yöntemini keşfetmiş telekom.

yaptıkları haksızlıklara kim dur diyecek bilemiyorum cep telefonu ile çok daha ucuza ve rahat konuşuyorum her yönü aryorum 24 lira ödüyorum ev telefonunu elime dahi almadan 23-24tl ödüyorum biri telekoma el atmalı bence yada interneti telekomdan alsalar aç kalacak bu adamlar internetten 30tl hattanda 23tl ayda 53tl ye mal oluyor internet 3g daha mantıklı geliyor bana istediğn yerdede kullanıyorsun b

arkadaşım bende suan eve yeni laptop aldım 3g vın alıyım diye düşünüyodum kullananlara sordum memmum diilllermiş bide şikayet coma baktım millet kanağlıyo kimse doğru düzgün kullanamıyomuş bide 2 senelik sözleşme yapıyosun kapattırsan 2 senelik faturayı senden tahsil ediyolar 4 gb wın ayda 39 tl 2 senede 936 tl tereddütte kaldım almadım heryerde çekmiyo diyolar vede cok yavaşmış kopukluk yaşıyolarmış ben suan bekliyorum tel olmadan net bağlata bilme olanağı olusacak bence sende bekle derim.

tskler radio kardeş 3gyi turkcellden baktıysan turkcell hakkaten problemli turkcelin kendi yazılımından kaynaklanan bir durum vodafone kullanan arkadaşım var ve memnun gayet ii çalışıyor üstelik adslden daha iyi çalışıyor turkcelin abone sayısı çok olduğu için hızıda daha düşük birde vodafone 3g sini araştır ben araştırmadım aynı problem varsa bende almıyayım

vallla bende bilmiyorum reklamlara bakarsan hep yalan ttnet 8 mbt kadar hızlı diyo ama alakası yok benim kayınço yalova kablolu tv il sorumlusu gecen görüştük 8 mbt yalan diyo türkiyede o hızı saglayacak bi kablolama alt yapısı yok bikere diyo aslında kablo tv heryerde olsa hersey onun üstünde çalışıyo artık net kablo tv de var mesala aslında bizim ülke elektrik ve haberleşmede alt yapısı çok berbat herkez her yerde net ucarcasına kullanmak için belki 15 belki 20 yıl

evet bende biliyorum 8mb hız için telekomun merkez santrali aranda 80metre mesafe olması gerekiyormuş yani 8mb hız istiyorsan telekomun binasında internete girecen 1,5km nin üstünde uzaklığın varsa 1mb üstüne çıkamıyorsun doğruyu söylemiyorlar tamamen yalan adamlar bu işleri bilmeyen her kesi dolandırıyor internet alırkaen hızınızı telekomun mesafesine göre seçin yoksa fazladan para ödersiniz

aynı dertler bende de vardı . ilk önce ev telefonunu kapattım.Sonra interneti kapatıp.Wınn aldım.aylık 39 lira 4Gb ama telekomdan ucuza geldi çünkü ev telefobu için ücret ödemiyorum

Sanki sabit hatlara çok talep varmış ve sanki konuşma yapmayınca başkaları mağdur oluyormuş gibi bir zihniyete sahipler.Sabit ücreti kendi altyapılarından hat tahsis ettikleri gerekçesiyle alıyorlar şaka gibi

Kablo internet çok hesaplı. Araştırın göreceksiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri