TP177B Password sorunu

Ernesto

Üye
Siemens TP177B-DP panelde tanımladığım şifre zaman zaman geçersiz duruma geçiyor ve panele programı tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. Sanırım Wincc Flexible 2008 sürümüyle ilgili bir sorun.

Benzer sorunu yaşayan ve sorunu çözen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Siemens TP177B-DP panelde tanımladığım şifre zaman zaman geçersiz duruma geçiyor ve panele programı tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. Sanırım Wincc Flexible 2008 sürümüyle ilgili bir sorun.

Benzer sorunu yaşayan ve sorunu çözen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

ilk önce 2008 SP1 ve en son hotfix lerinin yüklenmesini şiddetle tavsiye ederim.

Sayın tossun2008,

Service packler ve Hotfix ler yüklü. Runtime security ayarları da sizin söylediğiniz şekilde zaten.

Sayın tossun2008,

Service packler ve Hotfix ler yüklü. Runtime security ayarları da sizin söylediğiniz şekilde zaten.

OP ye program yüklemeden önce OP nin Operatin system ' inde güncelleme yapıldımı? Aklıma başka bir cevap gelmiyor. Çün ben bu şekilde sorunumu çözdüm.

Sayın tossun2008,

Op işletim sistemi güncel. Başka bir panede deneyeceğim.

İlginiz için teşekürler.

Sayın tossun2008,

Op işletim sistemi güncel. Başka bir panede deneyeceğim.

İlginiz için teşekürler.

Kullanıcı isimlerinde admin yada administrator olarak sizin tanımınızla yaratılmış kullanıcı var ise isimlerinide değiştirmeyi bir deneyiniz. Yani farklı isimler ve hatta şifresi doğrudan 100 olan kullanıcı tanımı yapmayınız.

Aynı olay benim başıma da geldi fakat benim program wincc 2007 olduğu için panel imajını değiştirdim sorun devam ediyo 2008 ile alakalı olduğunu sanmıyorum.panelin enerjisini kesip tekrar verince sorun kalmıyor. birçok seçenek denedim ve aklıma gelenleri denemeye devam ediyorum.

Aynı olay benim başıma da geldi fakat benim program wincc 2007 olduğu için panel imajını değiştirdim sorun devam ediyo 2008 ile alakalı olduğunu sanmıyorum.panelin enerjisini kesip tekrar verince sorun kalmıyor. birçok seçenek denedim ve aklıma gelenleri denemeye devam ediyorum.

Sn mackin;

Bu password sorununu sanıyorumki siemens yetkili servislerinden daha iyi bilmiyorsunuzdur. Bu password olayı yüzünden WinCC Flexible 2008 satın almak zorunda kaldım. Artık herhangi bir sorunum yok.

Sn mackin;

Bu password sorununu sanıyorumki siemens yetkili servislerinden daha iyi bilmiyorsunuzdur. Bu password olayı yüzünden WinCC Flexible 2008 satın almak zorunda kaldım. Artık herhangi bir sorunum yok.

Böyle bir iddada bulunmadım benim de başıma geldiğini ve panelde imaj değişikliği yaptığımı belirttim sadece ...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri