Toz Toplama için Fan ve Motor Seçimi.

Otele gelen müşterilerimden biri Fanex satıcısı onun sitesine naktıp bu tip yüksek basınç ürün göremedim, lakin döküm olsun alü olsun metal gövdeli üretici satıcılar var. Üretici motor üretmediğine montaj yaptığına göre illa ayrı da satıyordur sormak gerek, hurdacılar da artık nitelik değiştirdi geri dönüşüm adında ... ikincei başvurulacak kişi @togitogi Abim. Youtubda metal döküm gibi konular var Suat abi bir kalıp hazırlayıp bu konuya el attığını da görmemiz uzun sürmeyecektir, daha geçen hafta salyangoz şeklini çizmeyi soruyordun ;).

Yok, kalıpla uğraşılmaz ama delrinden torbo fanı için bir gövde keseceğim.

Ben herhangi bir dizel aracın, turbo fanının bu işi görebileceğine, 12000 devirde, muazzam bir vakum oluşturacağına inanıyorum. Parçası rahat bulunup, direk turbo salyangoza akupe edebilirsin bence

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    30.1 KB · Görüntüleme: 10
Dust collector için gerçekten gereksiz paralar harcıyoruz. Yeni başlayanlar için şöyle hazır torbalı motoruyla dust collector fiyatı nedir acaba(tr'de)

Dust collector için gerçekten gereksiz paralar harcıyoruz. Yeni başlayanlar için şöyle hazır torbalı motoruyla dust collector fiyatı nedir acaba(tr'de)
Geçen paylaşım yapılmıştı 500w güçteki motorla 500tl aklımda kalan.

Bence 500 TL verilir, çünkü motor, siklon, bidon, içinein kasnağı, filtresi, kabini, hortumu derken bu maliyet zaten aşılıyor. Gerçi performansı nasıldır deneyeniniz var mı hiç hazırlardan?

Bence 500 TL verilir, çünkü motor, siklon, bidon, içinein kasnağı, filtresi, kabini, hortumu derken bu maliyet zaten aşılıyor. Gerçi performansı nasıldır deneyeniniz var mı hiç hazırlardan?
Sen biraz araştır toz emiş veya toz emme gibi kelimelerle, bu konulara biraz mesafeliyim zira ya dikkate alınmadım ya da başka başlıkta aynı konu işlendi ...

Forum istatistikleri

Konular
128,610
Kullanıcılar
450,611
Son üye
batbat

Yeni konular

Geri