Torna tercihi. Sieg vs Optimum

Guzel

evet fiyatı da iyiymiş bence..
para varken denk gelmez işte bize :D
yok yaa torna bana haram :D

Fiyatına takılmayın, makinayı aldıktan sonra yapılan masraflar daha çok olacak, bunuda zorunluluktan değil keyif için yapacaksınız.:D

Saygılar.....

carsinin adini bilmiyorum ama tarif edeyim
Ist karakoyden taksime cikan eski bi telefetikli tunel var onun giris kapisinin tam karsisinda yolun obur tarafinda eski bi han var icinde butur eski masa ustu torna masa ustu matkap gibi ikinci el hobi amacli makine satiliyor bende tessan tos torna var 2 mt lik
Asıl canavar sizdeymiş TOS....:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
evet fiyatı da iyiymiş bence..
para varken denk gelmez işte bize :D
yok yaa torna bana haram :D
Nihayet tornayı aldım. Sanırım acemi şansı demek daha doğru olacak bu işe. Şimdilik depoda duruyor henüz kurcalamadım. Alırken çalıştırdım ve parçalarını kontrol ettim aklım erdiğince. Umarım size de nasip olur. Şimdi buna bir tepsi ve masa hazırlamak gerekecek.

Karar vermemde kafamdaki bir çok soruyu netleştirmemde yardımı dokunan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Ama bu iş burada bitmedi elbette :).
Sanırım sıfırdan torna işlerine merak salan benim gibi arkadaşlara örnek oluşturması açısından da faydalı olacağını düşündüğüm bir başlık açıp takıldığım her konuda sizin yardımlarınızı isteyeceğim. Şu anda kadar gördüğüm ve anladığım kadarıyla bu forum gayet canlı ve yardım sever insanlardan oluşuyor. İlginiz ve alakanız için hepinize tekrar teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Karar vermemde kafamdaki bir çok soruyu netleştirmemde yardımı dokunan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Ama bu iş burada bitmedi elbette :).
Sanırım sıfırdan torna işlerine merak salan benim gibi arkadaşlara örnek oluşturması açısından da faydalı olacağını düşündüğüm bir başlık açıp takıldığım her konuda sizin yardımlarınızı isteyeceğim. Şu anda kadar gördüğüm ve anladığım kadarıyla bu forum gayet canlı ve yardım sever insanlardan oluşuyor. İlginiz ve alakanız için hepinize tekrar teşekkür ederim.

hayırlı uğurlu olsun bende aynı tornayı kullanıyorum merak ettiğiniz takıldığınız bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. hatta isterseniz özelden telefon numaramı bile verebilirim.

hayırlı uğurlu olsun bende aynı tornayı kullanıyorum merak ettiğiniz takıldığınız bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. hatta isterseniz özelden telefon numaramı bile verebilirim.
Çok memnun olurum Aşkın bey. Şimdilik makinayı tanımaya daha doğrusu bu işleri anlamaya çalışıyorum.

Nihayet tornayı aldım. Sanırım acemi şansı demek daha doğru olacak bu işe. Şimdilik depoda duruyor henüz kurcalamadım. Alırken çalıştırdım ve parçalarını kontrol ettim aklım erdiğince. Umarım size de nasip olur. Şimdi buna bir tepsi ve masa hazırlamak gerekecek.
Fotoğraf ekleseydiniz nazar ederdik biraz :D:D:D

WP_20171025_12_43_15_Rich.jpg
WP_20171025_12_43_31_Rich.jpg
WP_20171025_12_44_09_Rich.jpg
WP_20171025_12_44_27_Rich.jpg
WP_20171025_12_44_40_Rich.jpg
WP_20171025_12_47_35_Rich.jpg

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar