TEF mezunları için MÜHENDİSLİK HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Kardeş senin tepkinden kuyruk acısı ve ezikliğin kimde olduğu görünüyor.Ben yeterince alan okudum,teşekkür ediyorum da mühendislik diploması almak için bence sen git biraz daha oku.(Gerçi kafan bassa şimdiye kadar okumuş olur,sinekten yağ çıkarmaya çalışmazdın).

Senin anladığın dilde konuştum,kusura bakma....

Ancak gereken dersleri aldiginda ogretmen olabiliyorsunuz.

Bi de artik bi gidin ya.bu ne kuyruk acisi bu ne eziklik arkadas.Boyle bos ve tabansiz laflarla kendinizi komik duruma hatta ACINACAK duruma dusurmeyin.Yeter artik bu bos muhabbetler.

Sen en iyisi bu konu ile alakali forumda bir kac baslik oku,sonra tekrar oku,sonra tekrar tekrar bi daha oku(artik kafanizin basmdigini dusunuyorum cunku) belki kucuk bir ihtimal surec hakkinda bilgiye sahip olabilirsin.

Sanki anaokulu ogretmenine muhendislik hakki verildi hayret yani...

Sanki bu sinav ilk defa yapildi cidden hayret...

Kardeş senin tepkinden kuyruk acısı ve ezikliğin kimde olduğu görünüyor.Ben yeterince alan okudum,teşekkür ediyorum da mühendislik diploması almak için bence sen git biraz daha oku.(Gerçi kafan bassa şimdiye kadar okumuş olur,sinekten yağ çıkarmaya çalışmazdın).

ne hakkın var da helal etmiyorsun şaka gibi gerçekten.Teknik Eğitim Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi mezunlarına Mühendislik ünvanı sınavla verilmeli olması gereken budur.

Bir yedek subay tanımıştım elektronik mühendisi. Bir askeri proje vermişler, adam nasıl yapacağını bilmiyor, ben fikir verdim, daha triyakı nasıl süreceğini bilmiyordu, onda da ben yardımcı oldum. Ama bir mühendis daha tanıdım, ondan o kadar çok şey öğrendim ki. Ayrıca birlikte çalıştığım birkaç TEF mezunu da oldu, bazı mühendislere taş çıkartırlar. Anlayacağınız her iki tarafta da işinin hakkını verenler ve vermeyenler var. Bırakın TEF mezunları sınava girsin ve hakediyorsa mühendis olsun.
Ama şu da bir gerçektir, 28 Şubat döneminde bu ülkenin teknik eğitiminin içine edilmiştir.

ibretlik...

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri