Tavan Led Aydınlatma Yardım

Selamün aleyküm arkadaşlar ben kendi odamın tavanına led döşeyip aydınlatma yapmak istiyorum bilgisayardan müzik ritmine duyarlı veya istediğim bölümlerin Örnek: sadece dış hat bir boşluk iç hat bir boşluk vb. gibi bir şeyler araştırdım buna uygun perde ledler var fakat tavana bakıldığında led haricinde hiç bir şeyin görünmesini istemiyorum kablolar gibi odam 9 metre kare perde led yerine kendim tavanı 3 cm aralıklarla delip gömmem nasıl olur sizce birde nasıl bir devre bulmalıyım elektronikten hiç anlamıyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
mrb arkadaşım tavana kablo vs gozukmemesı için alçıpan asma tavan yaptırabılırsın duvar ile alçıpan levha arasında bolşluk kalıyor oradan istediğin gibi kablo dağıtımını gerşekleştirirsin. alçıpanın delinmesi kolay küçük uçlu matkap ile yuvalarını açarsan bence şahane olur.tavana mudahele kapağı yaptırmayı unutma.ledleride seri bağlayarak renklı ledler kullanırsan güzel olur biras uğrastırır ama başarırsın kolaygelsin

peki müzik ritmide duyarlı nasıl yapabilirim birde yıldız gibi düzensiz bi biçimde farklı noktaların ışık vermesini istiyorum + renklerde sürekli deişmeli lütfen yardımcı olun malzemeleri alacağım
Asma tavanın pahalı olduğunu öğrendim onun yerine 8mm sunta kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz

anlatmaya çalıştığımı buldum bunun gibi

peki müzik ritmide duyarlı nasıl yapabilirim birde yıldız gibi düzensiz bi biçimde farklı noktaların ışık vermesini istiyorum + renklerde sürekli deişmeli lütfen yardımcı olun malzemeleri alacağım
Asma tavanın pahalı olduğunu öğrendim onun yerine 8mm sunta kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz

anlatmaya çalıştığımı buldum bunun gibi YouTube - Random 64 LEDs/m² VS Matrix 100 LEDs/m²

kardeş bence sunta ile pek hoş durmaz tavan alçıpan yapan arkadaşların yokmu onlardan yardım iste.ledleri direkt bilgisayardan kumanda etmen çok uğraştırcı bi işler yapman lazım en basit yolunu ekolayzer devreleri var onlardan bitane bulabilirsin.bilgisayarın ses çıkışından faydalanarak mesela bi seviyeye kadar yeşil led ler yanar sesi arttrdıkça kırmızı ledlerde yanmaya başlar

yaparsan fotoğrafını atarmısın çok merak ettim

kendinden yapışmalı şerit ledler var.renk seçeneği mevcut.3 ledde bir kesebiliyorsun

Arkadaşım bence bunları en ufak arkası yapışkanlı kablo kanallarına yerleştir, yapıştır ben öyle yaptım.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri