SSM İplik Makinası Enverter Yardımınına İhtiyacım Var!

kadirizm

Üye
tüm arkadaşlara merabalar... Benim sizlerden bilgi almak istediğim bi konu var. Ben bir fabrikada elektrik sorumlusu olarak bulunuyorum. İşletmemizde Alman yapımı 2001-02 model SSM adında iplik sarma makinalarımız var. bu makinada her iğ bağımsız olarak bir eloktronik kontrol sistemiyle çalışmakta. Acaba bu bizim SSM makinalarının enverterleri hakkında bana bilgi verebilecek bir arkadaşımız var mı

aranızda yani hiç kimse bu makineyi daha önce duymadı mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim arkadaşımın çalıştığı yerde var kendisi tamir ediyor size ne gibi bilgi lazım ondan almaya çalışırım içindeki entegreler silikmiş galiba bi aralar öyle bişeyden bahsediyordu hatta birkaç firmayın kartlarını tamir ediyormuş kare işlemci var program falan atmak için cihaz araştırıyordu baya zamandan beri görmüyorum ama ulaşmaya çalışırım kendisine

slm. ne gibi bir yardım istiyorsun. ben çeşitli firmaların ssm kartlarının tamirini yapıyorum. görüşürsek sana yardımım olabilir.

ooo, ssm cileri burada görmek ne güzel,ergün abi saygılar...

Merhaba
Ben Halil Kodalak, SSM Makinalarinin Türkiye teknik sorumlusuyum.
Eger SSM Makinaari hakkinda bir problem yasiyorsaniz benimle irtibat kurabilirsiniz.
E-Mail Adresim : [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Selamlar
Halil Kodalak
SSM Elektronik ve Servis Hizmetleri LTD.STI.
TEL:0212 222 20 06
FAX:0212 222 07 14
E-Mail:[email protected]

halil bey bu konuda TÜRKİYE de son noktadır arkadaşlar

merhaba arkadaşlar ben bursadan bir tekstil firmasında çalışıyorum. ssm makinalarımız var. elektronik kartlarından pek anlamam. genelde mt kullanımı ve mekanik üzerine yoğunum. ama elektronik kartlarınızı istanbul teknik servise gönderirseniz sizin için daha garantili olur. bizde dışarıya yaptırmaya çalıştık ama olmadı, en iyisi istanbul. işi ehline bırakacaksın. halil bey de bu işin ehli, her türlü sorun için irtibata geçerseniz yardımcı oluyor. ben çok kez aradım bana çok yardımcı oldu.

ii çalışmalar...

e-mail adresim:
[email protected]

Merhabalar arkadaşlar
ssm aktarma mak. Servo (vargel) motorlarını türkiye piyasasında bulmamız mümkün mü? Tamirini yapabilen varmı?

bursada her türlü ssm makina kartları tamir ediyoruz hem de garantili
üstelik entegre değişim esnasında yolları kopartmadan
serviste tamir edilemez raporu gelen kartlarınız varsa itina ile tamir ediyoruz

arkadalar öncelıkle merhaba
Fırmada bulunan ssm makınamız 71 balangıcta ıp kopması hatası veriyor.İp sensörü ve sensörün baglantıgı kartı degıstırdım yıne aynı haayı verıyor.Sebebi ne olabılır.Yardımlarınızı beklıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri