Sizce klima bakım birim fiyatı ne olmalı?

KLİMA TEMİZLİK BİRİM FİYATI OLARAK NE UYGULUYORSUNUZ(GAZ HARİÇ TOPLU KLİMALARDA)

• 15-20 TL ARASI

Oy: 4 15.4%
  • 20-30 TL ARASI

Oy: 2 7.7%
  • 30 -40 TL ARASI

Oy: 3 11.5%
  • 40-50 TL ARASI

Oy: 10 38.5%
  • 50 -75 TL ARASI

Oy: 7 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    26
arkadaşlar bence adet çok olunca biraz fiyat indirimi düşünülüyor galiba.Bence olabilir ama indiriminde bir limiti var ama piyasada ben yaparım ucuza yaparım diyenlerde yok değil.Ama kalite hak getire...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sanırım ;
''evet ANKARA'dayım.klima sökme takma işini 400 tl ye,bu kdar klima toplu yerde ise sözümdeyim cihaz başına 20 tl.BAKIM tek klima olursa 150 tl. yeBAKIM yapıyorum. toplu iş herzaman ucuz olur.
Bu arada 1 klimanın temizleme malzeme bedeli kaç lira ki?bana maliyeti 50 krş.''
YAZIMA

''sayın meslektaşım yazdıkların kafamı karıştırdı
doğrumu anladım?
klima demontaj +montaj 400 tl
yerinde Bakım 150 tl mi?
işyerin ne tarafta şahsen tanışmak isterim''
şeklinde cevap verilmiş.
ayrıca değişik yorumlarda var. her yiğidin bir yoğurt yeyişi vardır. 10 tl. ye bakım yapanda var.100 tl ye bakım yapanda.
PAMİR grup ltd.
çankaya
beklerim tanışalım.
05323481841
mail adresimde forum kayıtlarında mevcut.

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,093
Son üye
plmkenan

Yeni konular

Geri