Sinyal kesici jammar devresi

i.sinaplı

Katılımcı Üye
size sinyal kesici devreyi aşağıdaki ekte yayınladım.ama kaynak yabancı bu işlerle uğraşanlar için...
---
nasıl dikkatinizi çekti mi ? adam 1 teşekkur eder23 kez gorüntülenmiş ama....

Ekli dosyalar

• gsm sinyal kesici devre.pdf
    901.4 KB · Görüntüleme: 1,707
Moderatör tarafında düzenlendi:
Paylaşım için teşekkürler.. Ancak ben zamanında sarmıştım da ekipmanlar olmadan çok oluyor.(spektrum analizör vb.) Teorik ve pratik olarak gerçekten güzel bir düşünce..

Saygılar

saol eline sağlık ilk boşlukta deniycem

Merhaba bu devre denenmiştir demissiniz ancak hangi operatörlerde çalışıyor Açıklama yapabilirmisiniz bende yapmayı düsünüyorum.

operatör seçmez 900mhz de çalışan tüm operatörlerde etkili. ben çalıştırdım.

power amplifier olarak kullanılan malzemeyi cep telefonu teknik servisinden 10tl ye alabilirsiniz. nokia 3310 ların power amplifieri.

yanlız tamirciye power amplifier demeyin yüzünüze bakar kalır. pfo diye söyleyin ozaman anlar.

operatör seçmez 900mhz de çalışan tüm operatörlerde etkili. ben çalıştırdım.

power amplifier olarak kullanılan malzemeyi cep telefonu teknik servisinden 10tl ye alabilirsiniz. nokia 3310 ların power amplifieri.

yanlız tamirciye power amplifier demeyin yüzünüze bakar kalır. pfo diye söyleyin ozaman anlar.

operatör seçmez 900-1800mhz dual bantta çalışan alıcıdır,fakat arkadaşımın dediği gibi nokia 3310 ve bulabilirsenizeski ericson 688 serilerinde vardı pa yapacaklara bol şanslar dilerim spektrum analizör olması şart değil adam gibi çalışan osilaskop olsun yeter.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri