Sesli diafon zil arızası

Darkblue41

Üye
Arkadaşlar merhaba 8 dairelik bir sesli diafon tesisatı yaptım 1 hafta sorunsuz çalıştı daha sonra zillerin hiç biri çalmamaya başladı. İç ünite bağladım santralde bozukluk var die servise yolladım servisten geldikten sonra 3 saat çalıştı tekrar hiç bir zil çalmamaya başladı. Daha sonra yeni santralle değiştirdim 1 gün çalıştı ve yine ziller gitti bana yardımcı olursanız sevinirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Santrale direk 220 veriyorum. Kapı otomatiği için trafo kullandım, kapı kilidinde sıkıntı yok
Asansör varsa hareket anındaki dalgalanmalar da etkileyebilir. Asansör hareket anında AC220V ' yi ölçü aletiyle ölçmekte fayda var.

Asansör varsa hareket anındaki dalgalanmalar da etkileyebilir. Asansör hareket anında AC220V ' yi ölçü aletiyle ölçmekte fayda var.
Yanıtınız için teşekkür ederim, asansör var ama enerjisi kesik kullanılmıyor başka aklınıza bir şey geliyormu. Santral tekrar çalışırım yada santrale hasar vermişmidir.

Ölçü aleti ile beslemeyi ölçmekte fayda var. Trifazeden dolayı bir voltaj yükselmesi olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri