LINCON HMI Serisi Şimdi Samkoon mu oldu ?
Yoksa ikisi de aynı mı?

İyi çalışmalar,

Merhabalar,

Sorunuzun cevabı Hayır'dır. LINCON ve SAMKOON farklı firmaların ürünleridir. LINCON C( programa dili) ile programlanırken, Samkoon daha kolay bir yazılıma sahiptir. Ayrıca Samkoon fiyat/performans olarak oldukça üst kalitede bir üründür. Detaylı bilgilere ilk sayfadaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla
Yusuf AYGEN

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhabalar,

Samkoon yeni programı 4.1.0'ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

http://www.emcekare.com.tr/Downloads/SKWorkshop_Setup_V4.1.0.rar

Yeni program ile geliştirilen bazı maddeler;

- Bellek optimize edildi- History eğrisi optimize edildi
- U-disk (SD kart) kullanımında U-disk (SD) güvenliği optimize edildi
- Sürücünün bazı hataları çözüldü

......

Saygılarımla
Yusuf AYGEN

Son düzenleme:
paylasım için teşekkürler güzel olmş.

yusufbey win7 professionel 32 bit işletim sistemi kullanıyorum usbdriverı ve programı kurdum usb pot üzerinden panelden upload etmek istiyorum ama aygıt yöneticisinde hmıyı tanımadığı için upload edemiyorum program xp işletim sistemli pcde yapımış. sürücü güncellemesi yap dediğimde aşağıdaki gibi hata veriyor
hu6m6.jpg

yusufbey win7 professionel 32 bit işletim sistemi kullanıyorum usbdriverı ve programı kurdum usb pot üzerinden panelden upload etmek istiyorum ama aygıt yöneticisinde hmıyı tanımadığı için upload edemiyorum program xp işletim sistemli pcde yapımış. sürücü güncellemesi yap dediğimde aşağıdaki gibi hata veriyor

Merhabalar,

Aşağıdaki linkte bulunan dosyadan işletim sisteminize uygun olanı kullanarak HMI sürücü yazılımını güncelleyin. Sorununuz ortadan kalkacaktır. Sorununuz devam ederse lüften bizimle irtibata geçin.

Kod:
http://www.emcekare.com.tr/Downloads/128057-SK%20Series%20USB%20Driver%20-%20Win7_32bit.rar

Saygılarımla
Yusuf AYGEN

yusuf bey aynı hatayı yine veriyor windows xp de programlanmış program galiba ben bu driverı skwords dosyasının içine koplayadım doğru mu yaptım? yoksa başka bir işlem mi yapmam gerekiyor? hala tanıtamıyorum ekranı bilgisayara

yusuf bey aynı hatayı yine veriyor windows xp de programlanmış program galiba ben bu driverı skwords dosyasının içine koplayadım doğru mu yaptım? yoksa başka bir işlem mi yapmam gerekiyor? hala tanıtamıyorum ekranı bilgisayara

Merhaba,

Programın windows xp'de yazılması sorun değil. İndirmiş olduğunuz driverı bir yere kopyalama yapmayacaksınız. Aygıt yöneticisinden ilgili sürücüyü güncelleştirirken indirmiş olduğunuz dosyaları kullanmanız gerekiyor. Dosyaları kendinizin bilgisayara göndermeniz gerekiyor.

Saygılarımla
Yusuf AYGEN

Merhaba,

Programın windows xp'de yazılması sorun değil. İndirmiş olduğunuz driverı bir yere kopyalama yapmayacaksınız. Aygıt yöneticisinden ilgili sürücüyü güncelleştirirken indirmiş olduğunuz dosyaları kullanmanız gerekiyor. Dosyaları kendinizin bilgisayara göndermeniz gerekiyor. Sorununuz devam ederse lütfen özel mesaj ile bana ulaşın.

Saygılarımla
Yusuf AYGEN

slm arkadaşlar ben samkoon marka panel aldım skworkshop programınıda kurdum ancak bir türlü program atamadım bu konu ile ilgili adım adım kullanma klavuzu arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekür edrim :)

Forum istatistikleri

Konular
128,615
Kullanıcılar
450,617
Son üye
Fatih Gültekin

Yeni konular

Geri