deathbomb

Üye

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
deathbomp ;
öncelikle bu forum için çok teşekkürler samkoon panelleri kullanıyorum çok güzel ve kolay ama bir kaç sorum olacak;

1.cisi panelde reçete yapmak istiyorum bunun kolay yolu varmı. örnek bir reçete gönderebilirmisin.

2.cisi ethernet ile cihaza bağlanabılıyormuyum

bu konularda bana yardımcı olursan sevinirim .

Sayın ghostdriver,

İlginiz için ben teşekkür ederim. Amacımız sorunlarınızı en kısa sürede çözmek.

Reçete örneği : http://www.emcekare.com.tr/Downloads/Reçete Örnegi.rar linkinden indirebilirsiniz.

Ethernet bağlantısı için ise sırasıyla: Link --> Communication Port Properties --> HMI Site ( far end seçilecek) --> setting bölümünden ethernet seçilip gerekli IP ve port ayarları girildikten sonra haberleşme sağlanacaktır.

Saygılarımla
Yusuf AYGEN

Her türlü sorunuz için: [email protected]

şu an üzerinde çalışmaya başladım .

ilginiz ve kısa sürede cavabınız için teşekkürler.

Sayın isofe,

Ürünümüz Çin menşeilidir. Ancak kalitesini kanıtlamıştır, bir sıkıntı yaşamazsınız.

Saygılarımla
Yusuf AYGEN

Sayın nihat67,

Çin olmasa onun gibi başka birisi çıkardı :) bütün üreticiler ürünleri çinde üretiyorlar. Çinde artık kötü olan imajını ortadan kaldırdı. Kaliteli ürün üretmeye başladılar.

sayın deathbomb panelde sayfa geçişlerinde şifreleme işlemi oluyormu...?

Sayın ghostdriver,

İstediğiniz işlem rahatlıkla panellerimizde mevcuttur. Şifrelemeyi user seviyelerine göre de değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak bit veya kontaklada istenilen sayfaya plc ile geçiş yapılabilmektedir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri