SAMKOON panel ile igili bir soruda benim var, yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bir uygulamamda 102AE samkoon panel kullandım ana sayfaya saat koydum,saat 12:42 iken paneldeki saat 18 47 yi gösteriyor nereden ayar yapacağımı bulamadı. yardımcı olursanız sevinirim
İyi çalışmalar

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Bende aynı problemi yaşıyorum bir turlü ayarlayamadım, saat14:56 iken samkoon 20:00 göstreriyor

Selam arkadaşlar benim bi sorum olacak samkoon sk-043ae panel var elimde ben bu paneli toshıba inverterle modbus tan haberleştirmek istiyorum sabahtan beridir uğraşıyorum bulamadım sorunu comunucation hatası veriyor 0x71 tarzında hata bir türlü haberleştiremedim acil yardımcı olursanız sevinirim..

SAMKOON panel ile igili bir soruda benim var, yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bir uygulamamda 102AE samkoon panel kullandım ana sayfaya saat koydum,saat 12:42 iken paneldeki saat 18 47 yi gösteriyor nereden ayar yapacağımı bulamadı. yardımcı olursanız sevinirim
İyi çalışmalar

Sayın Halil Yılmaz;

Samkoon hmi arka tarafında 5 adet dip switch var burada 1 ve 3 dip switchi ı konumuna alıp (1 yapıp) 24v besleme kapa tekrar açarsanız ekrana ayarlar gelecektir buradan saati ve tarihi ayarlayabilirsiniz. ayardan sonra tekrar dip switchleri eski haline getirip çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Saygılarımla...

SAMKOON HMI ILE ILGILI RECETE ORNEGI FAYDALI OLACAĞINI UMIT EDERIM.

Ekli dosyalar

• recete.rar
    3 KB · Görüntüleme: 33
Yusuf Bey,
Samkoon hmi ile ilgibi bir sorunum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim;
Hmı enerjisi kesilip tekrar geldiğinde konumunu değiştirmeyen buton tipi hangisi,
yani bir butonu on yaptığımda enerji kesintisi sonunda da on durumunda kalması lazım
İyi çalışmalar

Yusuf Bey merhaba,samkoon ürünleri ile siemens plcleri haberleştirmek istiyoruz.mpı ve ppı bağlantıları dışında ethernet portuyla haberleşme varmıdır?

Yusuf bey Merhaba

Samkoon marka kontrol paneli var ancak SKWorkshop programıni bulamadim nerden temin edebilirim internettede bulamadim yardimci olabilirmisiniz.

merhaba

skworkshop v5.0.2 de yazdığım programı atıyorum ama usbden historical data yı yada direk programı converter dan upload etmek istediğimde "upload is not permitted" şeklinde hata alıyorum. çözüm yolu nedir

merhaba Yusuf bey elimde samkoon sk_7ae modeli hmı mevcut wındows 10 için usb drevıre nı nereden bulabilirim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri