Sürücü motor bağlantısı

Selamun aleyküm abilerim böyle bir indirme-kaldırma motorumuz var ben sürücü kullanacağım G120c burdaki motor bağlantısını ne yapmam gerekiyor yıldız yapınca 4.9kw mı yoksa üçgen mi yapıcam 0.8kw yazıyor aşağıda resimde motor bilgisi 4k3 kontaktörü çekince motor hızlı çalışıyor aşağıdaki devrede

IMG_9482.jpeg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
siz, yıldız veya üçgen dıye bır baglantı yapmıyacaksınız.Hızlı devır ucları olan U2 V2 W2 uclarını sürücüye baglayın.
Fren baglantısını nerden alıyorsa, yıne o röle veya kontaktörü devrede tutun.

Selamun aleyküm abilerim böyle bir indirme-kaldırma motorumuz var ben sürücü kullanacağım G120c burdaki motor bağlantısını ne yapmam gerekiyor yıldız yapınca 4.9kw mı yoksa üçgen mi yapıcam 0.8kw yazıyor aşağıda resimde motor bilgisi 4k3 kontaktörü çekince motor hızlı çalışıyor aşağıdaki devrede

Ekli dosyayı görüntüle 102423
İlave olarak da devir yönü değişimi içinde bir kumanda yapmanız lazım. Bunu sürücü ile yapmak daha kolay . Şu anki şemanızın üst kısmı devir yönü değişimi için kontaktör ile faz sırası değiştiriyor .

siz, yıldız veya üçgen dıye bır baglantı yapmıyacaksınız.Hızlı devır ucları olan U2 V2 W2 uclarını sürücüye baglayın.
Fren baglantısını nerden alıyorsa, yıne o röle veya kontaktörü devrede tutun.
Teşekkür ederim diğer sargı uçları hangi bağlantıda olacak u1 v1 w2
İlave olarak da devir yönü değişimi içinde bir kumanda yapmanız lazım. Bunu sürücü ile yapmak daha kolay . Şu anki şemanızın üst kısmı devir yönü değişimi için kontaktör ile faz sırası değiştiriyor .
Teşekküer U2-V2-W2 sürücüye bağlıcam ama diğer u1-v1-w1 uçları napıcam üçgen köprümü yıldızmı

Son düzenleme:
Son düzenleme:
şemada bi bit yeniği var. motorun dahlender olduğu anlaşılıyor ama şema çift devirli motora göre çizilmiş. daha detaylı bi anlatım yapın ve mümkünse motor etiketini fotoğraflayın.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,962
Son üye
Emrullah t

Yeni konular

Geri