Lenze SMD motor sürücü hakkında Türkçe Bilgileriniz lütfen

Değerli ustalarım herkese selamun aleyküm hayırlı işler bereketli kazançlar...

Arkadaşlar ve abiler yeni bir iş yerine girdim fakat adım attığım her yerde motor sürücüleri ile karşılaşıyorum ve en kötüsü de hiç bir motor sürücü hakkında hiç birşey bilmiyorum ve öğrenebilmek istiyor bunun için de çabalıyorum...

Evet ilk olarak sizden ufak ufak ricalarda bulunucam nette çok aradım hakkında türkçe bir döküman bulamadım...

Bana şu aşağıda ki resimde olan inverterler hakkında türkçe dökümanlar paylaşabilirmisiniz acaba ?

u8uhm.jpg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
has_artvınlı kardeşim bu bölümde hertürlü inverter sürücü kullanma kılavuzu var ve lenze smd nin türkçeside var eğer bulamazsan bana msj at ben göndereyim sana ve 8200-9200-9300 lenze sürücülerinde arıza kodları türkce olarak var İngilizce olarakta kullanım kılavuzu var gerçi birçok marka inverterin kullanım kılavuzu var elimde ve lazım olanı gönderebilirim kardeş....

has_artvınlı kardeşim bu bölümde hertürlü inverter sürücü kullanma kılavuzu var ve lenze smd nin türkçeside var eğer bulamazsan bana msj at ben göndereyim sana ve 8200-9200-9300 lenze sürücülerinde arıza kodları türkce olarak var İngilizce olarakta kullanım kılavuzu var gerçi birçok marka inverterin kullanım kılavuzu var elimde ve lazım olanı gönderebilirim kardeş....

Abi çok makbule geçer ve çok memnun olurum...

kardeş istediğin inverterin markasını modelini yaz bide meil adresini yaz meail adresine atayım kardeş bu siteye eklemesini bilmiyorum kardeşim takıldın yer varsa sor belki yardımcı olurum......

slm arkadaşlar ceyrancı59 kardeş sitede paylaşabilirsen bende m. olurum arıyorum bulamıyorum.

İyi günler dilerim herkese acaba bu sürücü ile daha önce duruş rampası (motorun yavaşlayarak durması) uygulaması yapmış olan var mı ? Varsa bu konuda bana yardımcı olabilir mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri