Resimdeki soğutucu muadili

redskymuscular

Katılımcı Üye
Merhaba,
Resimde görmüş olduğunuz soğutucudan muadil önerebilir misiniz?
Teşekkürler

e4b4dd78-3718-45bc-a7ca-e0a80397e83a.jpg

427314db-0f4c-491a-ac80-d662e0f48bb6.jpg

yok mudur öneri?

Etiketindeki veriler ile yerli üretici ya da tedarikçiler ile görüşün bence . Hicbir soruya mahal bırakmayacak çok kapsamlı ve güzel bir etiketi var .

bulamadım malesef yerli bir üretici. benim de arayışım o yönde

bulamadım malesef yerli bir üretici. benim de arayışım o yönde
Vatec kompresör firmasından Yunus Demircan ile görüşün. Bir sürü ithal makinanın bakımlarını yurtdışı firmalarından daha makul fiyatlara yapan , gerektiğinde ürün tedariği için bağlantılar da kuran canavar gibi bir arkadaştır. İsterseniz DM den tel no atabilirim .

Vatec kompresör firmasından Yunus Demircan ile görüşün. Bir sürü ithal makinanın bakımlarını yurtdışı firmalarından daha makul fiyatlara yapan , gerektiğinde ürün tedariği için bağlantılar da kuran canavar gibi bir arkadaştır. İsterseniz DM den tel no atabilirim .
hocam atabilirseniz çok memnun olurum

Merhabalar.

Etiket değerlerine baktım. Bu cihaz 0.4 kW soğutma kapasitesi olduğu görülüyor. Bu kadar düşük kapasite için görseldeki cihaz sanki çok büyük gibi. 400 watt sogutma sanki mini bir buzdolabı gibi.

İçindeki kompresorun etiketini görsek kalori hesabı yapabiliriz.

Bu cihaz neyi sogutmaktadir? Suyu sogutup bir sistemi mi besliyor? Yarın satış ekibine danışayım Bu kapasitede bir ürün var mı?

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri