recever hdd hata

yavuz31

Usta Üye
Arkadaşlar kamera kayıt sitemi evime bağladım bir sıkıntısı yok herşey normal ancak kamera kayıt cihazı, power ,adaptör ve kamera kabloları fabrikada elektrik panosunun içerisine bağlıyorum montaj yapıyorum 3 gün sonra hdd hata diyor kayıt izlenmiyor, kayıt yapmıyor acaba pano içerisinde manyetik etki veya voltaj dengesizliğinden yada topraklama yok panoda bundan dolayı hata veriyor olabilirmi evdeki dolap ahşap ve boş power dijital ancak fabrikadaki pano enerji dağıtım panosu ve power sac. pano ile temas halinde recewer de pano ile temas halinde ve panoda topraklama yok hdd kilitliyor hata veriyor biçimlendiriyorum 3 gün sonra yine aynısı oluyor hata veriyor

Kayıt cıhazının adaptörü kaç amper[/Q

kendi orginal adaptör 12 v 2000 ma kayıt cihazı baff marka

şuan evimde bağlı kayıt yapıyor 3 gün deneyecem bakalım sorun verecekmi lakin atölyede 3 yada 10 günde bir hdd hata veriyor kayıt yapmıyor 2 defa servise gitti sorun yok dediler eğer bende de sorun çıkmazsa geriye 2 seçenek kalıyor 1-ya panodan şase aldığı için sac kutu kamera poweri voltaj düşürüp yükselterek hdd yi etkiliyor yada 2-işçiler menüye girerek siliyor hata verdiriyor olabilirmi çünki genelde hırsızlık olayı gece oluyor muhasebe ve patron eve gidince anahtar işçilerde kalıyor sizce ?
:D

Cıhazın loglarına bakın user login oluyormu ? Güc arizasi veriyormu bunlari kontrol edin aldiğınız sonuca göre durumu değerlendirmesi yapilir.

Kayıt cıhazının log kayıtlarını kontrol edin, orada eger isciler girip menuye mudahale yapiyor ise giris kaydı mevcuttur. Ayrica hdd hatası öncesi güc vs hata oluyormu log kayıtlarında görebilirsin

Kayıt cıhazının log kayıtlarını kontrol edin, orada eger isciler girip menuye mudahale yapiyor ise giris kaydı mevcuttur. Ayrica hdd hatası öncesi güc vs hata oluyormu log kayıtlarında görebilirsin
sayın huzur bilişim 1 sorum daha olacak

fabrika kayıt cihazı bende şuan takip edem 3 gün ancak bir şey dikkatimi çekti fabrikanın kayıt cihazı kayıt yaparken hdd GB fazla ve hızlı tükenmiyor ancak herşeyi kaydediyor

fakat benim kayıt cihazı kayıt yaparken çok yer kaplıyor ve hdd çabuk doluyor. acaba sorun ne benim kayıt cihazının

2 farkli kayit cıhazından mı bahsediyorsunuz burda yoksa ayni cıhazın 2 farkli yerde denenmesinden mi

2 farklı kayıt cihazı ancak 2 side baff marka

bende 6 kamera var 500 gb hdd var 6 gün kayıt yapıyor normalmidir görüntü biraz kaliteli 1,3 mp ancak fabrikanın kayıtına baktım sanki hiç yer kaplamıyor gibi

Çözünürlük ayarları kontrol et düşürülmüş olabilir veya sadece harette kayit aktiftir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri