Projem hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gkmnje

Üye
Sa. Öncelikle. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Arabam için dijital gösterge yapmak istiyorum hız hararet devir göstergesi. Benzin seviyesi. Sinyal dörtlü uzun kısa far yağ lambası akü lambası v.b şeylerin olduğu. Bunu yapabilir miyim yapabilirsem hangi malzemeleri kullanmam lazım ekran v.b nasıl olur bu iş yetkili abilerimi bekliyorum bu konuya 😂

Sa. Öncelikle. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Arabam için dijital gösterge yapmak istiyorum hız hararet devir göstergesi. Benzin seviyesi. Sinyal dörtlü uzun kısa far yağ lambası akü lambası v.b şeylerin olduğu. Bunu yapabilir miyim yapabilirsem hangi malzemeleri kullanmam lazım ekran v.b nasıl olur bu iş yetkili abilerimi bekliyorum bu konuya 😂
Yapamazsınız.

Aracınızda bu yazdıklarınızın hiçbirisi yok mu? Yoksa halihazırdaki analog göstergeleri dijitalleştirmek mi istiyorsunuz?

Aracınızda bu yazdıklarınızın hiçbirisi yok mu? Yoksa halihazırdaki analog göstergeleri dijitalleştirmek mi istiyorsunuz?
Analog gösterge mi dijital dökmek istiyorum başlangıç için hız göstergesi olabilir arduino ile yapılıyormuş galiba

Evet arduino kullanarak yapılabilir ama bunu yapabilecek kadar bilginiz var mı? Bahsettiğiniz proje bayağı zahmetli çünkü.

Evet arduino kullanarak yapılabilir ama bunu yapabilecek kadar bilginiz var mı? Bahsettiğiniz proje bayağı zahmetli çünkü.
Çok bi bilgim yok 😂 bilgisi olan biri yardım ederse yaparım diye düşünüyorum o yuzden bu forumdayım😂

Şansınız varsa vakti olan birisi çıkıp yardım eder belki.

Aracınız kaç model? Obd sokete bağlanan gösterge sistemleri var direk ecu dan aldığı bilgileri ekranda gösteriyor hemen söylediğiniz tüm bilgileri size verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri