Araba Yol Bilgisayarı

evnentghost ile bir ses kumanda yazilimini birlikte kullanabilirsiniz boylece uzaktan kumanda vs..de entegre edebilirsiniz...

Senin ilacın bende benim ki sende mhuterem. Ben bilgisayar programcıyım. c c# vs dahil 9 dil biliyorum elektronik bilgim iyi değil lakin su ara gömülü sistemlere programlama ve geliştirici kartları ile ilgiliyim ve pcb olusturma konusunu çözdüm (gibi) özetle programlanmasını ayarlayabilrim. benimde aynı mantıkla bir projem var su an. ama ben pic kullanmıyorum pic bana mantıklı geliyor su an arduino board kullanyorum ama FEZ kit de kullanabiliriz. vs vs. Benim de 76 vosvosum var ( T2 BUS ) özetle projemiz ortak araçlarımız ortak. biz yaparız bu işi.

ilgine ve iyidileklerine teşekkürler bikaç hazır şema buldum farklı farklı işlevleri olan bi araya getirmeye çalışıyorum bi taslak çıkarsa enazından geliştirmesi daha kolay olur

salı günü bi kızım daha oldu bu aralar biraz uzak kaldım ve kalacagım fırsat buldukça bişeyler yapmaya yazmaya çalışırım

Sn. Tarkan Alkış,

Allah bağışlasın. Size ve milletimize hayırlı bir evlat olur inşallah..

Saygılarımla,

Merhabalar öncelikle bu projeden dolayı Allah yardımcınız olsun. Bir sorum olacak bende yol bilgisayarı olan bir araca(zannedersem her yol bilgisayarından görüntü alamayız renkli ekran olmalı bildiğim kadarıyla bilgisayar ekranı gibi) kamera bağlayıp görüntü almak istiyorum yani ayrı ekran bağlamak istemiyorum bu konuda kimden yardım alabilirim veya nasıl bir yol izleyebilirim

çok güzel bir düşünce..

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri