Proje okuma ve proje programları

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Canım üstadım. Mümkünse bu komedyen üstad konuya dahil olmasın. Pek benim kafa yapıma uygun bir tarzı yok . Zaten bu kadar ciddi ve önemli bir konuda yüz kaslarımızın gevşemeye değil daha gerilmeye ihtiyacı var . Daha konuyu bir sonuca bağlayamadık zaten .

Son düzenleme:
Canım üstadım. Mümkünse bu komedyen üstad konuya dahil olmasın. Pek benim kafa yapıma uygun bir tarzı yok . Zaten bu kadar ciddi ve önemli bir konuda yüz kaslarımızın gevşemeye değil daha gerilmeye ihtiyacı var . Daha konuyu bir sonuca bağlayamadık zaten .
bahsettiğim gibi hepsinin bir arada olduğu öyle bir cihaz yok diye biliyorum ben ama eğer varsa çok fazla rahatlık olur haklısın. motor yönü 2 role ile verile bilir sıcaklığına ise ptc termistör ensturmanı ile kontrol edebiliriz. diye biliyorum

bahsettiğim gibi hepsinin bir arada olduğu öyle bir cihaz yok diye biliyorum ben ama eğer varsa çok fazla rahatlık olur haklısın. motor yönü 2 role ile verile bilir sıcaklığına ise ptc termistör ensturmanı ile kontrol edebiliriz. diye biliyorum
Frekans minderi mi ne öyle bir cihaz var . Her tarafa motoru maymun gibi oynatıyormuş ama ne görmek ne kullanmak nasip olmadı. Bilginiz var mı acaba ? Çok merak ediyorum aslında.

hiç bir fikrim yok
Bizim arkadaşın işyerinde var . Basıyorsun hop sağa dönüyor. Basiyorsun hop sola dönüyor. İstediğin devirde dönüyor. Ortada kontaktör falanda yok . Ne biçim iş anlamadım. Hadi kontaktorleri içine tıkıştırdılar , devir nasıl yavaşlıyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri