Profilo pacific 5520 sıkmıyor ve ısıtmıyor.

Arkadaşlar yardımlarınız ve zaman ayırdığınız için hepinize teşekkür ederim. Şimdi makineyi C Beyaz/Renkliler kısa programında çalıştırdım. Derecesini 90 dereceye getirdim arada bir kontrol ettim E programına kadar 50 dereceye kadar ısıttı. Şuan durulama işlemi yapıyor. Zannedersem kısa programı seçtiğim için 50 dereceye kadar ısıttı.

Sıkma işlemi için hala bekliyorum. sonucu bildireceğim. Bana maliyeti boşuna verdiğim servis parası 20TL ve direnç parası 1 TL toplam 21 TL.

Birazdan profilo müşteri hizmetlerini arayıp boşuna verdiğim servis parasını geri isteyeceğim.

herkese saygılar.

Bu makine zaten bildiğim kadarıyla yıkamanın arkasından da sıkma yapar, durulamalardan sonra da.

50'C ye kadar ısıtmasının sebebi dediğiniz gibi kısa programdan çalıştırmanızdır. Ancak en azından 60 civarına gelmeliydi

Bu makine zaten bildiğim kadarıyla yıkamanın arkasından da sıkma yapar, durulamalardan sonra da.

50'C ye kadar ısıtmasının sebebi dediğiniz gibi kısa programdan çalıştırmanızdır. Ancak en azından 60 civarına gelmeliydi

Bende öyle tahmin ediyorum. program kısa olduğu için oldu o kadarınada şükür :)

Bu arada sıkma işlemi tamamlandı ve sıkıyor. Kupkuru çıkardı vallahi.

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri