Priz anahtar yardımı

bence legrand markanın ürünlerini araştır

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
mer arkadaşlar benim sorunum sıvacı veya fayanscı pırız ve anahtar kasalarını kapatmış bunların yerinı tam olarak tespıt eden bir cahaz varmı

plastik çekiçle vurun altı boş olan yer farklı ses cıkarır. o sese göre anahtar ve priz kasalarının yerini tespit edebilirisniz.

legrand ın modelleri var tavsiye ederim estetiği fena değil

topraksız olması herzaman sorunlu olacak diye birşey yok.örneğin televizyonların fişleri topraksız fiş.bu prizde de sadece tv fişi takılacaksa priz istediği kadar topraklı olsun fark eden birşey olmaz.

mrb en iyisi en sağlıklı olanı yapmaktır diye düşünüyorum yanına birtane daha sorty yatağı açsan daha iyi olur

günsan ürünlerinde topraklamalı ve topraklamasız olarak mevcut.

bence hiç hoş ve teknik bir düşünce deil sunulan prizler çok kalitesiz en güzeli anahtarın yanına kasa için fazla dağıtmadan açıp yeni bir kasa koyup priz ve anahtarı takmaktır...zaten alacanız priz orayı kapatır.....
ben de arkadasa katılıyorum.

sen en iyisi kasanın yeri kır yeni tip gurup kasalar var onlardan koy.

standart bir iş yap bence priz istediğin yere yeni tesisat çek diyer türlü işlerde riskin çok fazla kablo kesitlerinde priz için 2.5 lik kablo olmak zorunda standart böğle çünkü

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,953
Son üye
bavenes

Yeni konular

Geri