ÇİFTLİ VAVİYN ANAHTAR NASIL BAGLANIR

tamam hocam yeterlı bukadar tesekkur ederim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sn alparslanberber ölçü aletini elinize alıp buzzer konumuna getirin, ondan sonra anahtarın hangi kontağı kapıyor hangisi açıyor tespit edin bir zahmet daha ne diyeyim ki size !
[MENTION=301888]YaşlıUzman[/MENTION];539916 Ustam yine bir "işte hendek," ite deve" durumu di mi :)

@YaşlıUzman;539916 Ustam yine bir "işte hendek," ite deve" durumu di mi :)
DAHA ÖNCE BU ANAHTARDAN BAGLAMMAMISTIM o yuzden konu actım ne demek ıstedınızı anlamadım tam olark ne amacla böyle bıse yazdınız :) bilmedıgım zaten cok acık degılmı bunu belırtmenıdekı amaç nedır..??

Ekli dosyayı görüntüle 15665

hocam bir şey eklemek istedim ara vavien bende blunan galıba nette böyle bır sonuca wardım ara vavienı normal vavien gıbı kullanıp dıger kanadı adı anahtar gıbı kullanabılırmıyım :/ işlevi bıraz daha karısık sanırım bunun makas görevı goruyor bıldıgım kadarıyla ama benım ıstedıgım gıbı bır baglantııs olurmu 2 giriş 2 cıkıs ve 1 ve 2 ile adlandırılmıs baglantı ucu daha war??[
/arkadaşım
yaşlı uzman iyi anlatmış ara vaviende 4 uz bulunu komitator vaviende 6 uc senin elinde 6 uclu var sendeki komitator vavien

Komitator vavyen veya komitator ara vavyendede 1 veya2 adi anahtar olarak kullanabilirsin komitator olarakta kullanabilirsiniz

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Komitator ara vavyen olmali elinizdeki.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler