PLC'nin En Güzeli

plcnin en güzeli hangisidir şuan siemens s7 200 var ama delta daha kolay diye onu kullanmaya çaılşacagız sizin de yorumlarınız hangi türde olucak danışayım dedim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
hemen hemen her kişiden farklı cevaplar alınca senınde kafan karısıcak derım ben
hele bırde yorumlar arasında atısma olursa bak sen işe )
markaların temsılcılerıyle ırtıbata gecıp malıyet yonunden arastırma yapman saglıklı olur
sonucta her plc nın calısma prensıbı aynı kapıya cıktıgı ıcın 3 asagı 5 yukarı bırbırıne yakın ...

kolay gelsın

Cihazların , en sağlamı en kullanışlısı ... gibi özelliklerle arandığını görmüştüm ama en güzeli şeklinde arandığını ilk defa görüyorum.
Genelde orijinal japon işi olanları aradığın olabilir.
Aşağıdaki , güzellik sıfatı tescilli olanlarından ...

Cihazların , en sağlamı en kullanışlısı ... gibi özelliklerle arandığını görmüştüm ama en güzeli şeklinde arandığını ilk defa görüyorum.

kazım abi alem adamsın :), seni tanımıyorum ama tahmini olarak seni tanımayan seni sevmez, seni az tanıyan senden sıkılır ama seni tanıyan sana bayılır. sadece tahmin inş. birgün tanışırız

kazım abiyi bende tanımıyorum ama o bir EFSANE....

kazım abi inan morale cok ıhtıyacım oldugu anda oyle bır guldurdun kı benı.... İnşaallah Allah bir omur boyu guldursun senı )))))))))))

güvenebileceğin bir marka ama enda kullanmanı şiddetle tavsiye ediyorum.
Mustafa temel arkadaşımıza katılıyorum.yazılımıda ücretsiz ve çok güzel simülasyonu mevcuttur.maliyet yönündende çok iyi profesyonel bir şey istiyorsan Plc dünyasının yeni gözdesi S7 1500 tavsiye edeyim.Güzel istiyorsan işte sana güzel.... :)

Güzel bir makina Kazım Bey;:)bu güzel görünümlü PLC ile ilgili 2 farklı varsayım düşündüm.

1.PLC görünümü (Süsü) çok güzel verilmiştir,ancak asıl amacı Japonya-Türkiye ilişkilerini daha da geliştirecek tam bir iyi niyet elçisi android robottur.

2.Kemal Sunal-Fatma Girik’in başrolünü oynadığı “Japon İşi” filminde,iyi kalpli Japon arkadaşının,filmde Kemal Sunal’a hediye ettiği Fatma Girik robotunun, çok daha yeni geliştirilen Japon teknolojisiyle güncellenip de imal edilmiş,hem PLC,hem ev robotu,hem de özellikle bekar erkekler için düşünülüp geliştirilmiş olan son model ve harika bir makinadır.Saygılarımla.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri