PIC Programlamada Error Code 997 Hatası

anlamadığım ve merak ettiğim konu 997 hata veren kodun kaynak dosyasını nasıl yüklemiştin.

Arkadaşlar başlık altındaki açıklamaları okuyup denedim 997 hata kodundan kurtulamadım. Vın 7 ultumate 32bit lap top.

Arkadaşlar başlık altındaki açıklamaları okuyup denedim 997 hata kodundan kurtulamadım. Vın 7 ultumate 32bit lap top.

ben çözdüm bu hatayı daha doğrusu uzak yardım ile bir arkadaşım bağlandı o çözdü drivar ile ilgili bir sorunmuş aslında bu jatanın birçok sebebi var ben forumlarda çok araştırdım bu hatayı alanların farklı sebepleri var birisi lehim tam tutmamış bir elemanda diğeri direnç bobinler de sorun var diyor yani herkes farklı bişey diyor...

Sn azat oncelikle sorundan kurtulduguna sevindim darisi basima:) Bende onceden jdm vardi ondada 000h hatasindan kurtulamamistim. Bir umut usb programlayici aldim nerden bileyim bununlada ugrasacagimi. Bu error code 997 hatasi icin diger forumlardada arastirip okudum yazilanlari yaptigimi saniyorum degisik tip bilgisayarlarda denedim hepsindede sonuc ayni. Birde bu isi evde mesai sonrasi hobi diye yapinca dahada zor cocuklar birtaraftan :) nerdeyse heryerde 997 gorur oldum kafayi yemeden bulurum insallah bir yolunu.

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sn azat drayvirla ilgiliymis dediniz hangisini kurdunuz acaba bende usburn111a5 kurulu.

Sn azat drayvirla ilgiliymis dediniz hangisini kurdunuz acaba bende usburn111a5 kurulu.

arayüz olarak usb burn kullanıyorum işletim sistemim win7 olduğu için Vista drivarını kurdum ben o şekilde çözdük sorunun ....

Bilgisayar Windows 7 ultimate dırayvır olarak benimkindede Vista kurulu ama 997 hala yakamı bırakmadı. Kurulu dırayvır kısayolu şöyle. (C:\Users\AKIN\Desktop\usburn113a3\driver\driver_2k_xp_vista)

Bilgisayar Windows 7 ultimate dırayvır olarak benimkindede Vista kurulu ama 997 hala yakamı bırakmadı. Kurulu dırayvır kısayolu şöyle. (C:\Users\AKIN\Desktop\usburn113a3\driver\driver_2k_xp_vista)

valla usta uğraşacan başka çaresi yok bunun bizde çok uğraştık olmadı lehimlerini kontrol et temassızlık olabilir ..

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri