PIC Programlamada Error Code 997 Hatası

error 997 sorunu birkaç kez başıma geldi, herhangi bir donanım değişikliği yapmanıza gerek yok, şöyle ki:

öncelikle üstten options sekmesine gelin,
alt sekmelerden calibration/test sekmesine gelin
oradaki bütün kalibrasyonları yenileyin.

hadi geçmiş olsun..

benim kullandığım brenner da yok :) sayın seçili kurduğunuz programı bizimlede paylaşabilirimisiniz ben şuan 11.5 versionunu kullanıyorum

bendeki usburn v1.8a2 feridun dağlı diye arkadaş türkceye çevirmiş proğram veya başka siteden link paylaşak yasak diye biliyorum
farklı sürüm kullanmanızı tafsiye ederim 11.5 deyilde alt sürümlerini birde deneyin

arkadaslar bende de aynı sorun olustu ben .hex dosyasından süphe ettim aynı pıc e baska bi hex yüklüyorum atıyor ama 997 hata veren hex i kabul etmiyor yani hex dosyasını cıkarırken derleyici hata yapıyor yada derlerken biz yanlıs derliyoruz

Bende de aynı sorun vardı. Aşağıdakilerden birisi düzeltti ama hangisi bilmiyorum.
Mevcut programı silip, forumlardan birinde bulduğum usb 1.8a2 tr olanla değiştirdim,
aygıt yöneticisi->diğer aygıtlar->brenner->özellikler den "Güç kazancı sağlamak için devredışı..." seçeneğini kaldırdım,
masaüstü simgesine sağ tıklayıp uyumluluk modunu "Xp servispack2" olarak değiştirdim.

bendeki usburn v1.8a2 feridun dağlı diye arkadaş türkceye çevirmiş proğram veya başka siteden link paylaşak yasak diye biliyorum
farklı sürüm kullanmanızı tafsiye ederim 11.5 deyilde alt sürümlerini birde deneyin

Ustam Ben o programı türkçeye çevirmiştim am aşimdi bende de yok :) . Mutlaka paylaşınız. hatta bana da gönderin, insanlar faydalansın. sorun değil. ben pic kit 2 ye geçtiğimden beri kullanmıyorum. programlayıcıyıda bir arkadaşa vermiştim. ama kısmet olursa son sürümü de çeviririm bir gün inşallah. selamlar.

brenner da bobin yokki :S
Brenner da bobin var.

- - - Updated - - -

Bende de aynı sorun vardı. Aşağıdakilerden birisi düzeltti ama hangisi bilmiyorum.
Mevcut programı silip, forumlardan birinde bulduğum usb 1.8a2 tr olanla değiştirdim,
aygıt yöneticisi->diğer aygıtlar->brenner->özellikler den "Güç kazancı sağlamak için devredışı..." seçeneğini kaldırdım,
masaüstü simgesine sağ tıklayıp uyumluluk modunu "Xp servispack2" olarak değiştirdim.

Aynıı şeyi bende kullandım , sorun çözüldü.

arkadaşlar bu error 997 hatası bende de fireware güncellerken çıkıyor bir türlü çözemedim Allah rızası için birisi yardım etsin ... :( :(

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri