PIC Programlamada Error Code 997 Hatası

seçili

Üye
arkadaşlar pıc programlamada error code 997 hatası yani hata kodu 997 diyor nasıl düeltebilirim program USBURN 1.8 yardımcı olan herkese teşekkürler

nette farklı Brenner8 Firmware ları mevcut onları indirip, deneyebilirsin. Ayrıca işletim sistemin nedir ?

bende de aynı hata var.

16f877A'yı tanıyor, ancak hex dosyasını seçip programlamak istediğimde error code 997 hatası çıkıyor. win7 ile ilgili bir problem sanırım, en yakın zamanda xp'de deneyeceğim

bendede aynı problem var daha önce böyle birşey yoktu 16f84 lerı programlarken bu hatayı verde bende farklı bi sürümünü indirdim düzeldi sorun fakat şimdi yine yapıyor neden dir anlamadım

win7 de programlayabilen var mı. ne yapabiliriz? diğer sürümleri de yükledim aynı

pekala arkadaşlar bu benim alanım......çünkü 2 ay uğraştım bu code 997 hatasının nedenini bulabilmek için....
4 defa yaptım pic branner8.rev5 modelini...herşey tamam ama bir türlü çalışmadı 997 hatasını verdi....
meğerse aldığım bobinler yanlış verilmiş bana ....yani sadece 2 tane bobini kontrol edin....ben değiştirince düzeldi.
bende bir sitedeki arkadaştan yardım oldım onunda başına gelmiş çünkü..680mhenry yerine 10mhenry vermiş....kolay gelsin

ben sorunu çözdüm farklı usburn türkce olanını yükledim şimdi, sorunsuz kuruldu ve sorunsuz pıc proğramlıyor

benim kullandığım brenner da yok :) sayın seçili kurduğunuz programı bizimlede paylaşabilirimisiniz ben şuan 11.5 versionunu kullanıyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri