pic ile modbus rtu haberleşme (bilgisi olan arkadaşlar gelsin)

Reasonable

Üye
pic ile modbus rtu haberleşme konusunda deneyimli ve bilgili kimseler varsa konu altına iletişim bilgilerini bırakabilirse sevinirim.

Bu konuda yıllarıdır sorunsuz çalışan projelere imza attım otomasyon sektörün de, signatürümde ki internet sitemin iletişim formundan- veya gsm den, isterseniz de buradan özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz, hayırlı çalışmalar.

Alp mikro yazilim

Pic ile modbus tcp ile de çeşitli çalışmalarım olmuştur.

İlan güncel.

modbus ile ne yapmak istiyorsunuz.

S.A.
Size Ö.M. den 20/03/2013 de mesaj attım
22/03/2013 de iletişim bilgileri istemişsiniz yolladım ama aramadınız.
Hatta bir dolum fabrikasında iş yaptığımızı teli duyamayabileceğimizi ve gerakirse mesaj atmanızı söylemiştim.

iyide hicbir bilgi vermemişsiniz.ücretli mi bilgi verebilirsiniz?

Merhabalar;

daha önceden açıldığı için bu konu altında paylaşmak istedim.

bir proje için 2 adet modbus haberleşen karta ihtiyacım var. bu ürünler bedeli karşılığı yaptırılacaktır.

1. 16 adet digital giriş olacak ve slave olarak çalışacak, sabit modbus registerları üzerinden bu inputlar okunabilecek, baud rate, slave ID, stop bit tarzı özellikleri yine protokol üzerinden değiştirilebilecek.

2. 16 adet digital çıkış olacak ve slave olarak çalışacak, sabit modbus registerları üzerinden bu inputlar okunabilecek, baud rate, slave ID, stop bit tarzı özellikleri yine protokol üzerinden değiştirilebilecek.

ilgilenen arkadaşların bana özelden ulaşmasını rica ederim.

Son düzenleme:
Merhabalar uzun yıllardır modbus haberleşmeli endüstriyel kartlar tasarlamaktayım, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz istediğiniz kartlar için, hayırlı çalışmalar.

ALPMIKROYAZILIM

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri