Performans ödevi

MKursad

Üye
Performans Ödevi
Üç adet asenkron motor aşağıdaki şekilde çalıştırılacaktır:
1-Start butonuna basınca 1.motor hemen 2.motor 3dk sonra çalışacaktır
2-motor çalıştıktan 2 dakika sonra 3 motor çalışacak aynı anda 2 . motor duracaktır.
3-Hangi motorun termiği atarsa sistem duracaktır.

EKTS programıyla yapılcak.

Arkadaş çok uğraşmış bir türlü yapamamış yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

ugrastıkların bıze gonder kaldıgı yerde yardımcı oluruz
Arkadaş yapacak ben forumun adını verdim kayıt olamamış evde bilgisayarları yok zaten banada forumdaki üyeler sağolsunlar yardımcı oldular bende bilmiyorum bilsem yapardım bi yardımcı olun ya 2 gündür sabah akşam mesaj atiyo naptin odevi felan diye cumaya teslim var şimdiden teşekkürler

Forum yönetiminden bir ricam var ; her mesajın başında acil görmekten gına geldi ; burası acil servis değil ; bizde doktor değiliz ; garajın kapısı ; öğrencinin ödevi niye acil olsun ; @Eray KIRIMLI ; @MuraTh

Özür dilerim sayın yönetici cumaya odevin teslimi varda arkadasta yardımcı olurmusun dedi bende foruma atttim ondan acill yazdım haklisiz ozur dilerim tekrar, birdaha olmayacaktır

Özür dilerim sayın yönetici cumaya odevin teslimi varda arkadasta yardımcı olurmusun dedi bende foruma atttim ondan acill yazdım haklisiz ozur dilerim tekrar bidaha olmayacaktır
Delikanlı burada kimseye ayar vermek ; fırça atıp haşlamak gibi bir derdimiz yok . Derdimiz siz bir şeyler öğrenin ; okulunuzdan tın tın bomboş çıkmayın . Biz burada iki dakikada yapıp size versek bunun kimseye faydası olmaz.

Çok doğru soyluyorsunuz valla ne diyim yinede sizden yardım istiyorum arkadaş adına benim odevimi yapmamda forumdaki üst üyeler yardımcı oldular sağolsunlar bana "nasıl yaptın" dediklerine forumu söyledim "benimkini yapsana" felan dediler bende "foruma atarim, yardımcı oluyolar" felan dedim yani..
Derslerini iyi aslında da okulda verilen temrinlerimizide yapiyoruz ama böyle bilgisayar da kurmaya gelince affalliyoruz. Programında bize hiç tanıtmadilar proteustaki isis ares gibi deilki, aslında gayet basit ama yapamiyoruz iste
Kısacası sizin insafınıza kaldık

Istisnasiz konu basligi acil yazan ve konu ile alakasi olmayan konular cope tasinmali diye dusunuyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,070
Son üye
Memeteminkece

Yeni konular

Geri