Perde motoru yapalım..

selloman

Üye
Arkadaşlar otomasyonda motorlu perde çok kullanıyoruz özellikle evlerde olmazsa olmazımız ama bunlar 250-300$ seviyelerinde ve çok pahalı geliyor bize yani bu motorların özelliği tipi nedir ufaktan bi üretim firmamızda var burda yapmayı düşünüyoruz motorların tipi özelliği nedir bilen varmı acaba.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Mosel remco vb markalar 30-50 usd civarında.
Somfy kullanıyorsanız fiyatları yüksek ama değer mi? Bence hayır.

Fiyatlar sizin söylediğiniz kadar yüksek değil malesef. Ben evimde 2 adet perde kullanıyorum, perdeleri dahil 500TL ye aldım. (KDV dahil). Üretime başlamak istiyorsanız, Çin'li markaları ve fiyatlarını iyi incelemeniz de fayda var.

merhaba bu mekanızmanın nette resmı çalışma prensibi nedır tabii uzaktan kumandalı olacak kaç adet ıhtıyacın var bunları belırt bır fiyat çıkaralım
Arkadaşlar otomasyonda motorlu perde çok kullanıyoruz özellikle evlerde olmazsa olmazımız ama bunlar 250-300$ seviyelerinde ve çok pahalı geliyor bize yani bu motorların özelliği tipi nedir ufaktan bi üretim firmamızda var burda yapmayı düşünüyoruz motorların tipi özelliği nedir bilen varmı acaba.

merhaba bu mekanızmanın nette resmı çalışma prensibi nedır tabii uzaktan kumandalı olacak kaç adet ıhtıyacın var bunları belırt bır fiyat çıkaralım
Uzaktan kumandalı olması işimize yaramaz otomasyoncu olduğumuz için akıllı pano sw kullanıyoruz dolayısı ile sağ yön faz sol yön faz çıkışı olması gerekli ve yeterlidir bizim için.Birim fiyatı ne civardadır bilgi verebilirmisin

Arkadaşlar eliniz bildiğiniz control 4 sistemine benzeyen türkçe menülü güzel bir otomasyon firması varmı ?

Benim bildiğim Control4'e en çok benzeyen 2 firma Crestron ve AMX. Yanlış bilmiyorsam Türkçe menüleri de var. En azından Türkiye'de distrübütörleri var.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri