PCB kazıma ve Alüminyum işleme için CNC Router yapımı

merhaba pcb kazıma işlemi gerçekleştirebildiniz mi?
gerçekleştiyse kullandığınız bıçağı paylaşır mısınız?

PCB için Çin'den uç sipariş verdim henüz teslim alamadım

Ben 10 derece açılı bıçak sipariş etmeyi düşünyordum, ince yollar kazıyacağımız için fakat 10 derece olduğu için çok çabuk kıralacağını biliyorum. Siz 25 derece açılı sipariş etmişsiniz bu konu hakkında fikriniz nedir? Kararı nasıl verdiniz?
Bende 10 derece alacağım hassas işler için fakat İlk denemelerde 25 derece yi tercih ettim, performans a göre acıyı düşürecek veya yükselteceğim

Bende 10 derece alacağım hassas işler için fakat İlk denemelerde 25 derece yi tercih ettim, performans a göre acıyı düşürecek veya yükselteceğim
şuan elimde 20 derece 0.1mm v bit lerden var fakat iki yol birbirine yakınsa iki ayrı yolu tek yol olarak kazıyor. Üstelik Z(-) değerini 0.05mm lerde verdiğim halde. Umarım siz başarabilirsiniz. Sonuçlarıda burdan paylaşabilirseniz benim açımdan da fikir olur, iyi çalışmalar :)

şuan elimde 20 derece 0.1mm v bit lerden var fakat iki yol birbirine yakınsa iki ayrı yolu tek yol olarak kazıyor. Üstelik Z(-) değerini 0.05mm lerde verdiğim halde. Umarım siz başarabilirsiniz. Sonuçlarıda burdan paylaşabilirseniz benim açımdan da fikir olur, iyi çalışmalar :)
Aslında kalitesi ve performansi iyi olan
30° - spiral carbide engraving bit
Almayı planlıyorum fakat fiyat i fazla

https://wegstr.com/30-spiral-carbide-engraving-bit

evt wegs in router ları da baya iyi bir kaç videosunu izlemiştim.
keşke bu uçları türkiyede de bulabilsek :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,945
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri