pc power suplly ile 24 saat şerit led çalıştırma

hurtech

Üye
Merhaba Ustalar
pc power suplly ile 24 saat şerit led çalıştırmak herhangi bir sıkıntı çıkarırmı? ( Led 15 mt.)

Peugeut arkadasimiz neye istinaden cikartmaz dedi bilmiyorum ama 15 metre led 6 amper ceker tek cip ise eger ve buda anakartinizda arizalanmaya sebep acabilecek bir akim degeri. 10 amperlik bir trafo ile beslemeniz daha saglikli olucaktir saygilar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayır pcden bağımsız fanlı bi pc powerı bu . benim öğrenmek istediğim elektriksel açıdan bir tehlike oluştururmu, nihayetinde hiç durmadan 7/24 yanacak ledler.

Istisnai durumlar haric hicbir elektronik cihazin 7/24 saat calısması uygun degildir bana gore. Gereksiz zamanlarda dinlendirilmeli zaman saati veya manuel olarak ustatlar daha dogrusunu anlatirlar

Istisnai durumlar haric hicbir elektronik cihazin 7/24 saat calısması uygun degildir bana gore. Gereksiz zamanlarda dinlendirilmeli zaman saati veya manuel olarak ustatlar daha dogrusunu anlatirlar

O istisnai durumlar ters çalışır. Normalde 7/24 çalışacak şekilde yapılır istisna olan durumlarda durması gereken zamanlar belirtilir. Üretici uyarısı yok ise sürekli çalışabilir.

Peugeut arkadasimiz neye istinaden cikartmaz dedi bilmiyorum ama 15 metre led 6 amper ceker tek cip ise eger ve buda anakartinizda arizalanmaya sebep acabilecek bir akim degeri. 10 amperlik bir trafo ile beslemeniz daha saglikli olucaktir saygilar

Siz neye istinaden yazdınız.25 amper amfi saatlerce çalışıyor.
Pc oyun oynarken kaç watt harcıyor,ve 24 saat kapanmayan pc ler var.

Arkadaslar haklisiniz cihaziniz bozulana kadar acık bırakın

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri