pc plazma wireles haberleşeme

ahmetbecit

Üye
arkadaşlar pc den plazma televizyona wireles olarak bağlanıp bilgisayarımdaki görüntüyü plazmada görmek istiyorum bildiğiniz bir uygulama varsa sevinirim

arkadaşım plasman panasonic ise ty-fb10wpe wireless presentation bordunu alıp yapabilirsin bildiğim kadarıyla diğer markalarda yok.

wireles olarak pahalıya gelir sana daha basit çözümler var vga görüntüsünü s video ya çavirecen bunuda rf olarak antenle dağıtacan bide algılayıcı yaparsan en fazla 50-100 ytl y işi bitirmiş olursun diye düşünüyorum araştır ggoglde var devreleri

eğer VGA görüntüsünü aktarmak ve bunu wireless ile istersen işin gerçekten zor. bu tip bir cihazı Türkiye de asla bulamazsın. ben çok aradım. tüm temsilciliklerle konuştum. ticari yolla imkansız ama birisi bavulda getirirse çok mantıklı ürünler y.dışında var. Wireless VGA extender diye geçer.

ekran kartınızın tv çıkışına kablosuz ses ve görüntü aktarıcı bağlayarak yapabilirsiniz.
nextstar marka ses ve görüntü aktarıcılar 90 - 100 ytl civarında uyduculardan bulabilirsiniz.
alacagınız aktarıcının kabloları televizyon v uydu için tasarlanmış oldugu için ekstradan kablo almanız gerekebilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri