Ayarlı güç kaynağı tavsiyesi 60v 20a

Bu şekilde bağlayabilir misiniz?
adaptor-01.png

Paylaşımlarım konuya tam anlamıyla uymayabilir. Zira videodaki bench power suppply benim satın aldığımdan oldukça farklı gibi. RD-1500-68 güç kaynağına RD6024 bağlayacağım. RD-1500-68'i nasıl daha güvenli hale getirebilirim onu araştırıyorum. Her türlü desteğiniz ve yorumunuz değerli.
Teoman bey whatsaptan eklerseniz ordan daha kolay ulaşılır

Yönetici notu : özel bilgilerinizi özel mesaj yoluyla iletmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
Link paylasirmisin bende alırım belki
Evet, bugün elime ulaştı malzemeler. Maalesef RD-1500-68 hafif hasar görmüş posta da. Bunda, üretici firmanın gerekli önlemleri almaması ve koliyi hazırlayan şahsın özensizliği en önemli unsur bence. Neyse, bunlarla uğraşmak ata sporu haline geldi artık.

Gelelim en önemli sorunuma, RD-1500-68'in yanında hediye olarak gelen aşırı rahatsız edici bir ses var. Çıkış voltajını ayarlarken tempo tutuyor 🙃😅. Sanırım fabrika çıkışı arızalı ya da gönderim sürecindeki darbeler güç kaynağını hırpalamış. Can sıkıcı bir ayrıntı ve süreç.

@-taha- Banggood'tan satın aldım.
RIDEN RD6024
RIDEN RD-1500-68
RIDEN S800 KASA

Soruna ait Videoyu izleyip yorum yapan olursa sevinirim. Yüksek sesle veya kulaklıkla dinlemenizi tavsiye ederim.

Bu arada fan sesi değil, açıp baktım, yükte denemedim henüz. Nasıl ve neyle deneyeceğim şu an bilmiyorum, zaten çalışmaya devam etse bile bu sesle çekilmez 🤣.

Bağlamaya çalışayım fakat şemada kullanılan komponentleri de belirtebilirseniz sevinirim. Kontrol kaleminde sadece kontrol kalemine aşinayım🙃.

Son düzenleme:
Evet, bugün elime ulaştı malzemeler. Maalesef RD-1500-68 hafif hasar görmüş posta da. Bunda, üretici firmanın gerekli önlemleri almaması ve koliyi hazırlayan şahsın özensizliği en önemli unsur bence. Neyse, bunlarla uğraşmak ata sporu haline geldi artık.

Gelelim en önemli sorunuma, RD-1500-68'in yanında hediye olarak gelen aşırı rahatsız edici bir ses var. Çıkış voltajını ayarlarken tempo tutuyor 🙃😅. Sanırım fabrika çıkışı arızalı ya da gönderim sürecindeki darbeler güç kaynağını hırpalamış. Can sıkıcı bir ayrıntı ve süreç.

@-taha- Banggood'tan satın aldım.
RIDEN RD6024
RIDEN RD-1500-68
RIDEN S800 KASA

Soruna ait Videoyu izleyip yorum yapan olursa sevinirim.

Bu arada fan sesi değil, açıp baktım, yükte denemedim henüz. Nasıl ve neyle deneyeceğim şu an bilmiyorum, zaten çalışmaya devam etse bile bu sesle çekilmez 🤣.

Bağlamaya çalışayım fakat şemada kullanılan komponentleri de belirtebilirseniz sevinirim. Kontrol kaleminde sadece kontrol kalemine aşinayım🙃.
Bu ses çekilmez gercekten üzücü bir durum satıcı ile iletişime geçmişşsinizdir sanırım peki bu fan sesi degil dediniz fan direkmi çalışıyor acaba onu söylermisiniz merakım o direkmi çalısıyor yoksa ısıya duyarlımı

Bu ses çekilmez gercekten üzücü bir durum satıcı ile iletişime geçmişşsinizdir sanırım peki bu fan sesi degil dediniz fan direkmi çalışıyor acaba onu söylermisiniz merakım o direkmi çalısıyor yoksa ısıya duyarlımı
Fan değil, fan açılışta çalışmıyor, ben bu videoyu çekerken çalışmadı, fana yakın bir yerden termistor bağlantısını uzatıp soğutucu bloğun içine koymuşlar. Dereceye göre fan çalışıyor eğer doğru göz attıysam.

Satıcının yakasındayım. 😁

Fan değil, fan açılışta çalışmıyor, ben bu videoyu çekerken çalışmadı, fana yakın bir yerden termistor bağlantısını uzatıp soğutucu bloğun içine koymuşlar. Dereceye göre fan çalışıyor eğer doğru göz attıysam.

Satıcının yakasındayım. 😁
Teşekkürler aradıgım cevap buydu satıcı bir sey dedimi bu sorun hakkında

Hayır, bekliyorum, yaklaşık 2-3 saat oldu.
Umarım bir an önce sorun çözülür bende arkadaşıma 3d bir kutı bastırıyorum şu an basılıyor rd 1500-68 alma arifesindeyim amazonda ürün yok olsa taksit imkamı çok iyi olucaktı gercekten

Umarım bir an önce sorun çözülür bende arkadaşıma 3d bir kutı bastırıyorum şu an basılıyor rd 1500-68 alma arifesindeyim amazonda ürün yok olsa taksit imkamı çok iyi olucaktı gercekten
Kutunun tasarımına bir göz atmak isterim.

Ben PayPal ile 4 taksit yaptırdım, sanırım taksit taksit çalışacak kurmaya çalıştığım sistem😅

Amazomda 60v 20a bir güç kaynagı buldum ama ürünü bu moluller için kullanmayın ibaresi var yorumlarda kullanıp memnun olanlarda var neden kullanmayın demiş satıcı bilgisi olan yazarsa sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri