Ayarlı güç kaynağı tavsiyesi 60v 20a

Kaynağın çıkışına ters paralel. Yani diyotun anot ucu kaynağın eksi ucuna, diyotun katot ucu kaynağın artı ucuna.

Aldığınız güç kaynanığını hiç kullanmadım bilmiyorum ama paylaştığınız videodaki güç kaynağının içinde zaten diyot var. Muhtemeldir ki aldığınız güç kaynağının çıkışındada vardır.

Aldığınız güç kaynanığını hiç kullanmadım bilmiyorum ama paylaştığınız videodaki güç kaynağının içinde zaten diyot var. Muhtemeldir ki aldığınız güç kaynağının çıkışındada vardır.
Paylaşımlarım konuya tam anlamıyla uymayabilir. Zira videodaki bench power suppply benim satın aldığımdan oldukça farklı gibi. RD-1500-68 güç kaynağına RD6024 bağlayacağım. RD-1500-68'i nasıl daha güvenli hale getirebilirim onu araştırıyorum. Her türlü desteğiniz ve yorumunuz değerli.

RD-1500-68 ile bir işiniz yok. Çıkışı verecek olacak RD6024 dolayısıyla çıkıştaki arızalar RD6024 ü bağlar.

RD-1500-68 ile bir işiniz yok. Çıkışı verecek olacak RD6024 dolayısıyla çıkıştaki arızalar RD6024 ü bağlar.
O zaman güç kaynağı ile rd6024 arasına diyot, vb. koymayacağız. Rd6024 sonrası uygulamalarda kullanmak üzere önlem alacağız?

Teoman bey whatsaptan eklerseniz ordan daha kolay ulaşılır

Yönetici notu : özel bilgilerinizi özel mesaj yoluyla iletmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri