Cnc ve match 3 hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

umeyir.a1

Üye
forumdakilere günaydın merhaba arkadaşlar cnc makinemizin kontrolcüsü olarak kullandığımız bilgisayar yine çöktü bu bilgisayarda 2 eksenli match 3 kullanıyorduk ne kadar arasamda internette 2 eskenli match 3e dair hiçbirşey bulamadım makinemizde problem yok pc açılmıyor makine stropiyer kesme makinesi bildiğim kadarıyla match 3mill kullanılıyor bilgisayarın hrddiskini alabilir ve motor ayarlarını kurtarabilirim ardından temiz bir windows kurabilirim fakat 2 eksenli programı bulamıyorum konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler

forumdakilere günaydın merhaba arkadaşlar cnc makinemizin kontrolcüsü olarak kullandığımız bilgisayar yine çöktü bu bilgisayarda 2 eksenli match 3 kullanıyorduk ne kadar arasamda internette 2 eskenli match 3e dair hiçbirşey bulamadım makinemizde problem yok pc açılmıyor makine stropiyer kesme makinesi bildiğim kadarıyla match 3mill kullanılıyor bilgisayarın hrddiskini alabilir ve motor ayarlarını kurtarabilirim ardından temiz bir windows kurabilirim fakat 2 eksenli programı bulamıyorum konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler
Merhaba. Mach3 te kaç eksen aktif ederseniz o kadar eksenli gibi çalışır. Yani 2 eksenli mach3 3 eksenli mach3 gibi bir durum yok. Eksen olayı kartla alakalı birşeydir programla alakalı değil. Sizin mach3e özel bir arayüz yapılmıştır siz sadece 2 eksen görüyorsunuzdur. Harddisc erişiminiz varsa zaten bu arayüzüde kurtarabilirsiniz.

Mach3 ekranında sağ alt kısımda "Profil:" karşısında yazan ve uzantısı .xml olan dosyaya erişebilirseniz kopyalayın, bütün (setup) yani kurulum onun içinde.
Detaylar duruma göre değerlendirilir. Kolay gelsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,101
Kullanıcılar
449,801
Son üye
Ayşegülll

Yeni konular

Geri