PİC16F877 ile yapılmış 5 katlı full çalışan asansör devresi

ayhani kardeşim çok güzel bir çalışma.seni tebrik ederim.bu tür çalışmaları nette bulmak zor.beynine sağlık. devre şemalarının üzerine tıkladığımda farklı bir site çıkıyor.resmi net göremiyorum yardımcı olurmusun.

mustul_19 ' Alıntı:
Arkadaşlar bu devrede devre elemanlarının değerlerini nsl öğreniriz bilen varsa acil yazsın

yuba ' Alıntı:
ayhani kardeşim çok güzel bir çalışma.seni tebrik ederim.bu tür çalışmaları nette bulmak zor.beynine sağlık. devre şemalarının üzerine tıkladığımda farklı bir site çıkıyor.resmi net göremiyorum yardımcı olurmusun.

Sn.mustul_19 ve Sn.yuba

Sn.ayhani'nin mesajındaki resimleri bilgisayarınıza kaydederseniz sorununuz çözülmüş olacaktır.(Resmin üzerine sağ tıklayıp resmi farklı kaydet)

Forum kuralları gereğince forum kurallarında msn ve e-mail adresi vermek yada istemek yasak olduğundan konudaki msn - e-mail adresleri silnmiştir.Bu tarz isteklerinizi pm (özel mesaj) yoluyla yapınız.

merhabalar arkadaşlar ben bir asansör montaj ustasıyım elektronik hobi olarak ugraşıyorum burda gördügüm bu asansör devresini geliştirme bizede düşer ancak bu konuyu bize aktaran arkadaşın bu işe el atıgını okudum bu konuda ona başarılar dilerim şuan piyasada gerçekten çok pano ve kart imalatcısı var aralarından sıyırıp ii bir imalatcı olmak zor ama azim varsa kaybedilecek tek şey paradır ama edinilen tecrübe ve bilgi başka insanların ufkunu açar yol gösterir bir asansörcü olarak bu konuda başarılar dilerim ama arkadaşlar sadece asansör kartları katdan kata giben bir sistem olkarak düşünmeyin kapı kartı imal edin kurtarıcılar imal edin geliştirin çevrenizdeki asansör şirketlerine giderek bilgi ve gözlem edinin bu işleri başarmak umuduyla selamlıyorum kolay gelsin ;)

Asansör kartı fiyatlarını görünce imal işinden vaz geçtim. Saygılar.

Arkadaşlar kamuda çalışıyorum PİC ile üç ayrı davranışta motor kontrol kartı yaptırmak istiyoruz bu işi yapabilecek tanıdıkları olan varsa ayrıntılı döküman gönderip yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.30 Adet direkt kontrol kartı ON-OFF Step kontrol ve Direkt kontrol swiçlerden ve koruma girişlerinden kontrol.

Merhabalar
Öncelikle proje cok guzel tam aradıgım bir proje emegine saygı başarılarının devamını dilerim tebrik ederim.okuldan 16f877 ile yapılmıs bir proje odevi verdiler.yanlız bi kaç dosyalara ihtiyacım ve biraz yardım almam gerekicek bunun icin ayhani ve feridoo size ulasabılcegım mail adreslerinizi bir sakıncası yoksa gonderebılırsenız sevinirim acil ltfen :(

önce asansör kumanda sistemleri hangi güvenlik gereksinimleri ve çalışma koşullarına ihtiyaç duyar öğrenmen lazım silsileyi çözmen lazım ancak o zaman pic bilgin işe yarıcaktır projende başarılar

- - - Updated - - -

konuyuda hortlatmışım :D

Forum istatistikleri

Konular
128,321
Kullanıcılar
450,161
Son üye
Nonjekal

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri