Otomasyon

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Soru sahıbıne sordum,
Beni alıntılayıp sormuşsunuz. Bende paylaşılan fiyat bilgisi 2,8 kW için mi 28 kW için mi diye algıladım. Bu arada video size değil konu sahibine, yine üstünüze alınmayın diğer konularda olduğu gibi.
1673192618465.png

Son düzenleme:
Beni alıntılayıp sormuşsunuz. Bende paylaşılan fiyat bilgisi 2,8 kW için mi 28 kW için mi diye algıladım. Bu arada video size değil konu sahibine, yine üstünüze alınmayın diğer konularda olduğu gibi.
Ekli dosyayı görüntüle 94385
Namık abimiz yaş itibariyle en büyüklerimizden. Yaş olarak büyüklerimiz alıngan , cabuk kırılan ve hassas yürekli olur . Bu yüzden her mevzu da onları haksız da olsa haklı da olsa üzmemek yerinde olur . Allah başımızdan eksik etmesin.

Namık abimiz yaş itibariyle en büyüklerimizden. Yaş olarak büyüklerimiz alıngan , cabuk kırılan ve hassas yürekli olur . Bu yüzden her mevzu da onları haksız da olsa haklı da olsa üzmemek yerinde olur . Allah başımızdan eksik etmesin.
Farkımdayım üstat. Yanlış anlamasın , üstüne alınmasın diye açıklamaya yapmak zorunda hissettim kendimi.Saygısızlık olarak algılanmasın.

cık secık bellı olmıyan, seceneklı soru ve cevabı olacak sorulardan cevap bekleyen ve o kunuyu ıyı ıncelemeyen yorumcular zaman zaman birbirine düşeri kayıkcı kavgası olur.. Soru sormayı bılmıyoruz, okumayı incelemeyi zül addediyoruz. Sonra, sana demedim, buna demedim, yarım doktor, yarım imam peşi sıra gidiyoruz.

cık secık bellı olmıyan, seceneklı soru ve cevabı olacak sorulardan cevap bekleyen ve o kunuyu ıyı ıncelemeyen yorumcular zaman zaman birbirine düşeri kayıkcı kavgası olur.. Soru sormayı bılmıyoruz, okumayı incelemeyi zül addediyoruz. Sonra, sana demedim, buna demedim, yarım doktor, yarım imam peşi sıra gidiyoruz.
Haklısın abim. Ben biraz cahilimdir. Araştırmayı hiç sevmem, yazmayı pek beceremem, genellikle okuduğumu bir seferde anlayamam. Zamanla öğreneceğim. Sen benim kusuruma bakma.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri