Otomasyon yardımlaşma Whatsapp grubu

Merhabalar, uygun görürseniz bende gruba katılmak isterim. İzmir'de otomasyon firmasında çalışıyorum.

Merhabalar,

Wp grubuna katılabilir miyim? Otomasyon alanında bilgi alışverişi yapmayı çok isterim. İyi çalışmalar.

Özelden de mesaj attım ama. Sanırım bende biraz acalecigim.
sew eurodrive assembly 14 yıllık geçmişim var
phoenix contact interbus ve profinet eziyelerini çekmiş adamım.
Grubunuza benide katarsaniz sevinirim

Merhaba ;
Otomasyon yardımlaşma adı altında bir whatsapp grup kurduk gerçekten yardıma gönüllü ve işinde iyi yaklaşık 30 kişiyiz.İster sahada ister ofiste Anlık olarak destek alıp verebiliyoruz.Bu grubumuzu büyütmek ve daha nitelikli hale getirmek istiyoruz.Bu kapsamda gruba katılmak isteyen arkadaşlarımız özelden katılım linkini isteyebilirler.
Not: linki burda paylaşmamamınızın sebebi gerçekten ilgili kişilerin katılımını sağlamaktır.
Merhaba
Yaklaşık 20 yıldır otomasyon ve elektrik işleri ile uğraşıyorum sektörde kendime ait şirket ile hizmet veriyorum katılmak isterim
Teşekkürler

Merhaba ;
Otomasyon yardımlaşma adı altında bir whatsapp grup kurduk gerçekten yardıma gönüllü ve işinde iyi yaklaşık 30 kişiyiz.İster sahada ister ofiste Anlık olarak destek alıp verebiliyoruz.Bu grubumuzu büyütmek ve daha nitelikli hale getirmek istiyoruz.Bu kapsamda gruba katılmak isteyen arkadaşlarımız özelden katılım linkini isteyebilirler.
Not: linki burda paylaşmamamınızın sebebi gerçekten ilgili kişilerin katılımını sağlamaktır.
Merhaba,
Bende özel krumsal bir şirkette otomasyon teknikeriyim. Beni de alırsanız sevinirim.

Selamlar, 8 yıllık tecrübe sahibiyim, insanlara yardımım dokunursa ne mutlu. Aranızda olmaktan mutluluk duyarim

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri