Otomasyon yardımlaşma Whatsapp grubu

7 senedir demir çelik şirketinde elektrik bakımci olarak çalışıyorum bende katılmak isterim

Merhaba ;
Otomasyon yardımlaşma adı altında bir whatsapp grup kurduk gerçekten yardıma gönüllü ve işinde iyi yaklaşık 30 kişiyiz.İster sahada ister ofiste Anlık olarak destek alıp verebiliyoruz.Bu grubumuzu büyütmek ve daha nitelikli hale getirmek istiyoruz.Bu kapsamda gruba katılmak isteyen arkadaşlarımız özelden katılım linkini isteyebilirler.
Not: linki burda paylaşmamamınızın sebebi gerçekten ilgili kişilerin katılımını sağlamaktır.
Merhaba
15 yılı aşkın süredir sektördeyim destek olabilirim
Teşekkürler

Merhabalar büyük bir yan sanayi fabrikasında Bakım mühendisi olarak çalışmaktayım gruba katılmak isterim.teşekkürler.

Merhaba watsapp grup linki gönderebilirmisiniz

Merhaba ;
Otomasyon yardımlaşma adı altında bir whatsapp grup kurduk gerçekten yardıma gönüllü ve işinde iyi yaklaşık 30 kişiyiz.İster sahada ister ofiste Anlık olarak destek alıp verebiliyoruz.Bu grubumuzu büyütmek ve daha nitelikli hale getirmek istiyoruz.Bu kapsamda gruba katılmak isteyen arkadaşlarımız özelden katılım linkini isteyebilirler.
Not: linki burda paylaşmamamınızın sebebi gerçekten ilgili kişilerin katılımını sağlamaktır.
merheba cok güzel bi düşünce katılmak isterim uygun görürseniz

Merhaba ;
Merhaba. Mekatronik mühendisiyim ben de katılmak isterim gruba

Merhaba ;
Özel mesaj yolu hangi sektörde ve hangi bölümde çalıştığınızı yazıp göndermenizi rica ediyorum.
Şuanda Güncel olarak 190 kişilik bir grup olduğu için konu ile alakasız kişileri almamak adına bu şekilde ön bilgi istiyoruz.

Katmanlı üretim bölümünde elektrik teknisyeni olarak çalışıyorum gruba katılmayı çok isterim şimdiden teşekkürler

Merhaba ;
Özel mesaj yolu hangi sektörde ve hangi bölümde çalıştığınızı yazıp göndermenizi rica ediyorum.
Şuanda Güncel olarak 190 kişilik bir grup olduğu için konu ile alakasız kişileri almamak adına bu şekilde ön bilgi istiyoruz.
merhaba elektrik elektronik mühendisi yeni mezunum plc alanında çalışmak istiyorum benide alabilir misiniz gruba

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri