nasıl elektrik üretibilirim acaba

gokmenn

Üye
ÜSTADLAR SİZLERE Bİ SORUM OLACAKTI Bİ KAPALI SU TESİSATINDA DÖNEN SUYLA ELEKTRİK ÜRETEBİLİR MİYİM ACABA .

MOTOR SUYU Bİ TARAFTAN İTERKEN Bİ TARAFTANDA ÇEKİYO ONUN İÇİN BELKİ SUYUN DÖN DÜRME HIZI BİRAZ FAZLA OLUCAGINI DÜŞÜNÜYORUM AMA SİZLERDEN DE AKIL ALMAK İSTEDİM

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
elektrikte ne kadar alırsan ondan fazla vermen lazım ne verirsende verdiğinden daha az alırsın bu maceralara hiç gerek yok bence günümüzde yeterince ekonomik üreteçler mümkün kafamızı daha verimli olacak işlerle yoralım lütfen türk gençliğiyiz yakışmıyor bize saçma sapan şeylerle uğraşmak !!!

hocam ben heralde biraz kapalı anlattım ama 3-5 boruyu ekleyipte suyu döndürmek değil amacım bunu kullanılan bi şey üzerinne eklemek istediğim düşündüğüm şeyi yapa bilirsem güzel bi şey çıkarıçam ortaya bu işin piyasaya bile süre bilirim başarılı olursam
o kadar basit değil düşüncem :(

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri