Mitsubishi Heavy

scan16099

Üye
Mitsubishi Heavy src52he model klima

Klimayıaçıyorum 1 saat ile 45 dk arası sorunsuz çalışıyor ondan sonra timer ışığı yanıp sönüyor. İç ünite üflemeye devam ediyor ama dış ünite duruyor.

(Klimanın sigortasını indirip tekrardan kaldırıyorum klima düzeliyor.30dk 1saat sonra yine aynısını yapıyor) yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Boru sensoru yada kart arızası olabilir. Gazı kontrol etmek lazım cihaz termik mi açıyor acaba. Ama öyle olsa iç üflemez. Soğutma modunda deneyebilir misiniz. Dis duracak mi yine.

Boru sensoru yada kart arızası olabilir. Gazı kontrol etmek lazım cihaz termik mi açıyor acaba. Ama öyle olsa iç üflemez. Soğutma modunda deneyebilir misiniz. Dis duracak mi yine.
Abi klima ısıtmada 200 psi den yukarı çıkmıyor
Sistem tıkalı mı acaba

Sistem tıkalı olsa basıncın aşırı yükselir. Gaz eksik. Cihaz muhtemelen batarya sıcaklığı yükselmediği için uyarı veriyor. Gazınızın R22 olduğunu düşünüyorum. Biraz daha gaz eklemeniz gerekiyor.

Sistem tıkalı olsa basıncın aşırı yükselir. Gaz eksik. Cihaz muhtemelen batarya sıcaklığı yükselmediği için uyarı veriyor. Gazınızın R22 olduğunu düşünüyorum. Biraz daha gaz eklemeniz gerekiyor.
Teşekkürler abi deniyecem başka aklınıza gelen durumlar var mı

Kardeşim. Serkan abi işinin ehlidir gaz eksik ise kompresör ısınıp termik açıyor olabilir. Bunun için gazın kontrol edilmesi lazım. Ama basınca aldanma havalar soğuk. Ya ampere bak. Yada az az ver agiz çıkış sıcaklığı 50 civarında ise ve cihaz sorunsuz çalışıyor ise bence yeterli. Çok verilirse gaz yine sorun. En garanti terazi ile bastan grama göre ver. Düzelmez ise tekrar kafa yoralim.

klima defroza giriyor. türkçesi dış tarafın buzunu kırıyor
Nerden vardınız bu kanıya

Kardeşim. Serkan abi işinin ehlidir gaz eksik ise kompresör ısınıp termik açıyor olabilir. Bunun için gazın kontrol edilmesi lazım. Ama basınca aldanma havalar soğuk. Ya ampere bak. Yada az az ver agiz çıkış sıcaklığı 50 civarında ise ve cihaz sorunsuz çalışıyor ise bence yeterli. Çok verilirse gaz yine sorun. En garanti terazi ile bastan grama göre ver. Düzelmez ise tekrar kafa yoralim.
Tamam abi gaz basıcam arkadaş Pazar günü geliyor. Sonuçları paylaşırım cevaplarınız için teşekkürler abi

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri