Microsoftun Simülasyonlu Robot programlama dili indirin!(Free!)

• Konbuyu başlatan elektronikmuh
  • Başlangıç tarihi

elektronikmuh

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Mikrosoft un robot programlama dili ve örnekleri aşagıdaki linkte ayrıca simülasyon yapılabiliyormuş!?

http://msdn.microsoft.com/en-us/robotics/default.aspx

Moderatör tarafında düzenlendi:

mikro27

Üye
Bu simülasyon her robot için geçerlimi nasıl anlıyoruz.

BRAZILIAN

Üye
Hello !!! Thank you , good information...

Best regards .

BRAZILIAN.

isfendiyar

Üye
burada belirtilen muhakkak microsof robotic studio programıdır eğer ciddi olarak ilgilenmiyorsanız hiç uğraşmayın derim programı anlamayı geçin kurması bile çok karışık kurulumu tek pakette toplandımı orasını bilmiyorum

mavera28

Üye
arkadaşlar uğraşmayın microsoftla MARKALARIN kendi simülasyonları var ama şunuda belirteyim markaların kendi simülasyonları bile çok çok karmaşık ayrıca bu similasyonları eğer iyi bir tasarımcı iseniz SOLİD YADA UG de kendinizde yapabilirsiniz ama prog'da dinamik similasyon özelliği olması lazım tabi buda ek manii ;D

fffirat

Üye
Selam arkadaşlar ben abb s3 marka kaynak robotu kullanıyorum. Tasarlamış olduğum aparat larda robotu kullanmaktayım. Bana bu bir similasyon programı lazım Robotu 3d bilgisayar üzerinde çalıştırıp simile etmek istiyorum.Kullanabilecegim bir program arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

eistain_54

Üye
arkadaşlar aranızda kullananlar varsa lütfen i kaç resimli anlatımla memnuniyet ve şikayetlerini belirtsinler

jevix

Üye
evet kullananlar ekran görüntülerini paylaşırsa iyi olur kafamızda bi fikir oluşur en azından

erseko

Üye
slm arkadaslar ben yenıyım ben abb s5 kullanıcısıyım ben bu robotu ıyı derecede kullanmak ıstıyorum yardım edermısınız nerden baslıcam hangı egıtımı alcam tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
116,791
Kullanıcılar
425,705
Son üye
hazarozan

Yeni konular