Mülakat sorusu

Ayrıca koruma devrelerini test ederek kablo tespiti yapmak hiç bir teknik elemanın yapmaması gereken , akıl izan dışı bir uygulamadır. Piyasada china export malzeme doluyken neye güvenip sigorta attırılacak , ayrıca göze çok yakın bir mesafeden böyle bir arkın çıkardığı ışıktan bir akşam göz ağrısından uyuyamayıp acile gittim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ben de kendi düşüncemi yazayım, firma direk sana bir tek kontrol kalemi vereceğiz başka alet güvenlik elemanı vermeyip her işi bununla yapmanı beklerim kabul ediyor musun diyor?! Artık bir elinle kontrol kalemini havaya kaldırıp Heman figürü oluşturursun şimşekleri üzerine çekersin :D Ahada görseli ekledim tam aklımdaki gibi.
Q3EEte6cLu1shFeQpRWPC3uGL0LnSC_g4Dwyv24dN4UPrLRdYX.jpg

lamaya ihtiyaç yok:)
<zaten kontrol kaleminde ampul var.
eğer topraklı makine ise kontrol kalemi ile direkt faz bulunur.
fazı bulduktan sonra da kontrol kaleminin bir ucuna fazı parmağını koyduğunda öbür kabloplardan tekini koyarsın. hangisi daha güçlü ışık veriyorsa o da nötr dür.
kalan da toprak :)

lamaya ihtiyaç yok:)
<zaten kontrol kaleminde ampul var.
eğer topraklı makine ise kontrol kalemi ile direkt faz bulunur.
fazı bulduktan sonra da kontrol kaleminin bir ucuna fazı parmağını koyduğunda öbür kabloplardan tekini koyarsın. hangisi daha güçlü ışık veriyorsa o da nötr dür.
kalan da toprak :)
usta denedinmi böyle birşeyi :D

Teşekkür ederim arkadaşlar.bende Alisy arkadaşın verdiği cevaba benzer cevap verdim ama soruyu soran o şekilde tehlikeli değilmi diyor.bende başka yöntemi yok dedim.

Merhaba ,

''' o şekilde tehlikeli değilmi ''
Akıllı bir soru .
Burada sizi iş güvenliği açısından deneye tutulmuşsunuz .
Büyük ihtimalle ayedaş - enerjisadır . İş güvenliğine çok önem verir .

Bu altta verdiğim örneğin ayedaş ile ilğisi yoktur , bilgilerinize !!!! ( düzenleme yapıldı yazı hakk .)
Örneğin bir iş görüşmesine gittiniz .
Bekliyorsunuz masada çerezler var yerseniz diskalifiye edildiniz .
Kameradan takip ediliyorsunuz .
Bu şahıs yiyici

Kolay Gelsin .

Kolay Gelsin.

Son düzenleme:
Merhaba ,

Akıllı bir soru .

Bu şahıs yiyici

Kolay Gelsin .

Kolay Gelsin.
Yenmiyecekse onları niye koymuşlar Zaten ben çok uyuzumdur masada bekleyen aparatiflere meyve sularına .Direk ilk önce bunları tüketmeli sonra ne iş varsa yapılmalıdır

Merhaba ,

Akıllı bir soru .

Bu şahıs yiyici

Kolay Gelsin .

Kolay Gelsin.
Firma dediğiniz yerlerden biri değil.belki reklam olacak ama yeşilköydeki polat Otel.iş güvenliği için soracağını zannetmiyorum.nasıl bir çözüm stratejisi izlediğini öğrenmek istiyordur. Oda belki. başka sebebleride olabilir

Firma dediğiniz yerlerden biri değil.belki reklam olacak ama yeşilköydeki polat Otel.iş güvenliği için soracağını zannetmiyorum.nasıl bir çözüm stratejisi izlediğini öğrenmek istiyordur. Oda belki. başka sebebleride olabilir

Merhaba

Sana sorulan soruyu , zamanında kendisine sorulmuş olmalı .
yada ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN dizisini çok seviyor .

Kolay Gelsin .

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri