Lityum iyon Aku

nato kafa nato mermer rumca bir deyimdir. bir oto elektrikçisine götürürsün bağlar senin yerine. yada satın alırsın resimlerini paylaşırsın buradan tarif ederiz.
Bende karadenizliyim demek bizimkiler Rumlardan ogrenmis bolgede kullaniliyor bugun internette gordum 24 volt arac battaniyesi yaziyordu aradim rica ettim 48 yap gonder dedim iki tane 24 seri baglar gonderirim o zaman 48 olur dedi mumkum mu boyle bir sey
Screenshot_20231011_184852_Chrome.jpg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Normal konvansiyonel ev tipi elektrikli battaniyelerin ikinci kademesi haddinden fazla ısıtır. Bu yüzden ikinci kademede direk 48 volt bağlayıp bir denemek de arkadaşların tavsiyelerine ek olarak denenebilir. Isınma süresi baya uzayabilir .

Arkadaslar bir yerde inverter buldum ama is gorur mu size danismak istedim INVERTER:linetech tam sinüs inverter 48v 300watt FIYAT 850 TL

Bizim lityum iyon akunu girisinde 3 tane demir var inverteri baglamak icin ozel bir aparat mi alacagiz

Ekli dosyalar

• 20231009_130438.jpg
    20231009_130438.jpg
    107.6 KB · Görüntüleme: 5

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular