kontaktör patladı temin etme imkanım yok acil çözüm

arkadaşlar benim başımda bir problem var...şu anda dağ başında bir şantiyedeyim...motora ilk yol veren kontaktör patladı(bu devre yıldız üçgen asenkron motor için) şu anda kontaktör temin etme imkanımda yok...acaba bu devreyi 2 kontaktör ile yapabilir miyim? gerekli şemayıda yollarsanız çok sevinirim .

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
yıldız üçgen kontaktörlerinin bağlantılarını iptal et.rst nin direk olarak girdiği ana kontaktörün çıkışlarını uv w olarak motora götür ve üçgen bağla olay bitmiştir.bunun yanında yardımcı kontaklardan geçen emniyet devresini sadece bu kontaktör üzerinden kullan.ki pano da kumanda kartı varsa hata vermesin

rahman arkadaşım dağ başındasın kontaktör bulamıyorsun ama dağ başında internetin var nasıl oluyor? kontaktör dediğin nedirki çin malı aldım 10 ytl o biçim çalışıyor yıldız üçgen sağlıklı çalışması için ve start stop düğmeleri çalıştırabilmek için 3 kontaktör şartır

bırak be kardeşim yorulma ver üçgeni direk gitsin .. :D

direk yol verme çözüm değil motorun gücü önemlidir. güçlü motorda direk yol verme sağlıklı olmaz. bence Mustak arkadaşımızın dediklerini uygulaması sorunun geçici çözümü için daha iyi olur.

dag başını duman almış arkadaşım sen yandın en iyisi direk ver 1 haftaya kalmaz tedarikli gidersin

aydin 34 un, dediklerini aynen uygula....

slm arkadaşım bence motoru manuel çalışrtır sigorta cıkışını kontaktör kabul ederek baglantıları gerçeklerştir sigortayı kaldırdıgında motor çalışmaya başlasın

arsima ' Alıntı:
slm arkadaşım bence motoru manuel çalışrtır sigorta cıkışını kontaktör kabul ederek baglantıları gerçeklerştir sigortayı kaldırdıgında motor çalışmaya başlasın
arkadasım soyledıklerıne katılmakla beraber sıgorta tanımını otomatık sıgorta veya w otomat olarak duzeltmek ıstıyorum musadenle

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,225
Kullanıcılar
450,016
Son üye
ahmedsayin

Yeni konular

Geri