konferans salonu ses sistemi

erdred

Üye
konferans solunu ses sistemleri ile ilgili proje ve bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

hocam geç oldu gördüm sorunu lakin,bende yeni öğrenmedeyim ses sistemlerini.bulabildinmi cevabını bari sorunun?

slm ses sistemleri ile ilgili hangi konuda olursa olsun yardımcı olabilirim...

Şimdiye kadar epey bir konferans salonu ses ve ışık sistemi projelendirmesi yapmış bulunmaktayım. Konferans salonu ses sistemi kafeterya ses sistemi yapmaya benzemez, 4 hoparlör takarız olur gibi bir yaklaşım yanlıştır. Akustik hesapları iyi yapmak gerekir. Yardım isterseniz seve seve yardımcı olurum. ******@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
selamlar.bende konferans salonu sistemleri hakkında bilgi ariyordum.Türkmenistan-Aşgabat'tayım.night isimli üye arkadaştan yardım etmesini rica ederim ama kendisine nasıl ulaşabileceğimi bilmiyorum.

selamlar.bende konferans salonu sistemleri hakkında bilgi ariyordum.Türkmenistan-Aşgabat'tayım.night isimli üye arkadaştan yardım etmesini rica ederim ama kendisine nasıl ulaşabileceğimi bilmiyorum.

iletişim kurmak istediğiniz kişiye profilinden özel mesaj mesaj yazın

sayın üyeler

bu forum ücretsiz paylaşım platformu olup, tüm üyeler bu forum da karşılıksız olarak birbirlerine yardımcı olmaktadır. lütfen yarıdımcı olmak istediğiniz konuda yorumlarınızı konu başlığı altına belirtiniz. mail adresi ve telefon vermeyiniz...

Bilgi almak isteyen arkadaşlar lütfen mail atar mısnız?
Mallerime günlük olarak bakıyorum, yardımcı olabilir.

Saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,206
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri