Kompanzasyon akım trafosu akım yönü değişmesi

Kusura bakmayın geç cevap yazıyorum kael entes bunlar akım yönlerini degiştiriyor seri kodlarını şuan paylaşamıyorum

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Arkadaşlar,

Konu ile ilgili Entes'den almış olduğum bilgi aşağıda bulunmakta.

RG3 serisi cihazlarımızda bu özellik hem oto setup sırasıda, hemde gerilim kesilip gelmelerinde yapılabilecek şekilde ayarlanabilmektedir.

Söz konusu özellik RG3 serisi cihazlarımızda açık olarak bulunmaktadır.

Kontrol etmek için aşağıdaki menü sırasına bakabilirsiniz.

SET(3sn. basılı tut)

AUTO + SET = Auto ConEct +SET = on ise otomatik bağlantı düzeltme özelliği açıktır. Auto ConnEct +0ff seçilirse otomatik bağlantı düzeltme kapalıdır
.

Arkadaşlar,

Konu ile ilgili Entes'den almış olduğum bilgi aşağıda bulunmakta.

RG3 serisi cihazlarımızda bu özellik hem oto setup sırasıda, hemde gerilim kesilip gelmelerinde yapılabilecek şekilde ayarlanabilmektedir.

Söz konusu özellik RG3 serisi cihazlarımızda açık olarak bulunmaktadır.

Kontrol etmek için aşağıdaki menü sırasına bakabilirsiniz.

SET(3sn. basılı tut)

AUTO + SET = Auto ConEct +SET = on ise otomatik bağlantı düzeltme özelliği açıktır. Auto ConnEct +0ff seçilirse otomatik bağlantı düzeltme kapalıdır
.

Sn.C.çalık Kael'in varkombi tft modellerinde de bu özellik var enerji kesilip tekrar verilince otomatik buluyor polariteyi

Kompanzasyona Entes röle ile başladım ama şuan Entes ten soğudum gruparge nin kocaeli bayiisi çok sevdiğim bir abim cihazın kurulumuda çok kolay akım trafosu seçimi yapıyorsunuz otomatik kademeleri buluyor ekranda hangi kademe de kaç kvar olduğunu da bulurken gösteriyor ilk ayar yaparken güç sabit olmalı diye bir uyarısı var daha sonra ayarları yaptıktan sonra başlıyor çalışmaya voltaj akım kw değerlerini 3 faz için ayrı ayrı gösteriyor belki diğerlerinde de var birçok özelliği ama ben gruparge yi beğendim

..entesden soğumanın sebebi teknik bir neden mi yoksa yardım konusunda eksikleri mi var..

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri