Klima tavsiyesi 2019 - Hangi Klimayı Almalıyım?

https://www.gittigidiyor.com/isitma...campaign=price-comparison&utm_content=desktop

https://urun.n11.com/klima/samsung-...cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel

Selamun aleyküm arkadaşlar bu iki klima arasında kararsız kaldım ...Salon 27 metrekare güney cephe....Baymak tavsiye ediliyor fakat seri biraz eskimiş galiba...Samsung 2019 serisi yazıyor...Tavsiyelerinizi bekliyorum....
Bunların yerine midea üretimi airfel bakabilirsiniz yada gree üretimi demirdokum fiyatları daha uygun olur. Kalite olarak da aynı. Giriş sınıfı klima bunlar.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Birde 2019 2018 önemli değil pekte. 2019 larda bazi markalar gaz farkı var. O farkida siz hissedemezsiniz zaten

Birde 2019 2018 önemli değil pekte. 2019 larda bazi markalar gaz farkı var. O farkida siz hissedemezsiniz zaten
Teşekkür ederim midea ve gree bakmıştım fiyatları yüksek geldi... Airfel ve demirdöküm bakalım o zaman... 18000 btu daha çok hangisini tavsiye edersiniz bütce 3000-4000 arası

Hangisi ucuzsa onu alın. Ikiside aynı performansa sahip.

Hangisi ucuzsa onu alın. Ikiside aynı performansa sahip.
Teşekkür ederim... Dediğiniz markalara baktım daha ucuz değil daha pahalı malesef... Samsung un Ar 5500 yeni gaz olan modeli var çok olumlu yorumlar var baymak ta öyle ama baymağın tasarımı hiç hoşuma gitmedi bugün iki klimayı da gördüm inceledim samsung ağır basıyor hem özellikleri ve enerji tüketimi daha iyi görünüyor hemde fiyat daha cazip... Görüşler için teşekkür ederim...

Merhaba , Antalya’da yaşıyorum giriş kat 25m2 alan 3 ayrı cam var izolasyon düşük. 12000btu yeterli gibi ama klima seçimini yapamadım. 3000tl bütçem var Beko baktım bir de baymak. Sizce hangi ürüne bakmalıyım özellik olarak ? O kadar çok marka model var ki şaşırdım. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba , Antalya’da yaşıyorum giriş kat 25m2 alan 3 ayrı cam var izolasyon düşük. 12000btu yeterli gibi ama klima seçimini yapamadım. 3000tl bütçem var Beko baktım bir de baymak. Sizce hangi ürüne bakmalıyım özellik olarak ? O kadar çok marka model var ki şaşırdım. Şimdiden teşekkür ederim.
20 metre üstünde Antalya da 12 lik yazin sıcaklarda sorun olabilir. Orts sınıf 12lik yada giriş seviyesi 18lik bakmanız iyi olur bence. Orta sınıf 12 lik klimalar sigma plus, gree lomo, demirdokum a5 performans bunlar gerçek 12lik.
Giriş sınıfı 18 lik airfel demirdokum gree viola midea blanc. Bunlarda aynı cihaz hemen hemen. 18 diye geçer ama performans olarak 16 Lik aslında. Bunlar dan fiyat olarak uygunu alabilirsiniz

Klima alırken,EER ve COP değerleri daha yük-
sek,ses db değerleri en düşük olanı tercih et-
mekte yarar var.

Firmalar yanlış bilgi veriyor. Doğru bilgi için enerji etiketindeki bilgilere dikkat etmek lazım. Reklamda 18 lik diye yazan klima enerji etiketinde 16 lik çıkıyor

20 metre üstünde Antalya da 12 lik yazin sıcaklarda sorun olabilir. Orts sınıf 12lik yada giriş seviyesi 18lik bakmanız iyi olur bence. Orta sınıf 12 lik klimalar sigma plus, gree lomo, demirdokum a5 performans bunlar gerçek 12lik.
Giriş sınıfı 18 lik airfel demirdokum gree viola midea blanc. Bunlarda aynı cihaz hemen hemen. 18 diye geçer ama performans olarak 16 Lik aslında. Bunlar dan fiyat olarak uygunu alabilirsiniz

Yorumunuz İçin teşekkür ederim ancak 18’lik 4bin TL’nin altında yok maalesef. O yüzden 12’lik olan olmak zorunda. 12’lik sigma ve gree lomo 3.900’sen aşağı yok. A5 fiyat bulamadım ama oda yakındır herhalde.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri