Klima ic unite fanmotoru

5 dakika önce
Selamlar ustalarim size danışmak istedim daha önce aynı ariza konusunda görüş yazmış olduğunuzdan size danışmak istedim demirdokum klima icfan motoru el ile boşta az dönüyor ve sıkışıyor sanırım boşluk yapmış rotora yapışma yapıyor sanırım tamiri mumkünmü ?sizce ne yenisini nede çıkmasını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• 15661369554702004703630.jpg
    15661369554702004703630.jpg
    278.3 KB · Görüntüleme: 15
  • 1566136974186-2008550762.jpg
    1566136974186-2008550762.jpg
    260.1 KB · Görüntüleme: 14
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İçini açıp bakın muhtemelen mil önünde ve arkasında rulman var bu rulmanlarda sorun olduğunu düşünüyorum. Rulmanlar bozuldu ise sıkışmış olabilir. Değişimi ile motorunuzu eski performansında kullanabilirsiniz. ( motor sargıları hasarlanmamışsa)

Önerin için teşekkürederim yalnız fotoğraflara bakabilirmisin açılabilecek bir motor değil bence dışında sert plastik e benzer dış kabuk gibi bir şey var vida falan göremedim

Önerin için teşekkürederim yalnız fotoğraflara bakabilirmisin açılabilecek bir motor değil bence dışında sert plastik e benzer dış kabuk gibi bir şey var vida falan göremedim

Evet. O plastin sıcak birleşim. Dik durağan vaziyette baktığınızda birleşim yerini görebilirsiniz. Bu yerinden dikkatli şekilde kesmeniz gerekiyor. Uğraşmaya değermi bilemedim. Nerede olduğunuzu bilmiyorum ama klima malzemeleri satan bir market varsa bulunduğunuz yerde bu motoru götürüp aynı boyutlarda benzer motor alıp kablolarını uygun şekilde birleştirerek kullanabilirsiniz.

Artık bu tür ürünler aynı fabrikada üretildiği için bir çok marka benzer ürün kullanmaktadır. Uyma olasılığı yüksektir.

Kolay gelsin.

Evet. O plastin sıcak birleşim. Dik durağan vaziyette baktığınızda birleşim yerini görebilirsiniz. Bu yerinden dikkatli şekilde kesmeniz gerekiyor. Uğraşmaya değermi bilemedim. Nerede olduğunuzu bilmiyorum ama klima malzemeleri satan bir market varsa bulunduğunuz yerde bu motoru götürüp aynı boyutlarda benzer motor alıp kablolarını uygun şekilde birleştirerek kullanabilirsiniz.

Artık bu tür ürünler aynı fabrikada üretildiği için bir çok marka benzer ürün kullanmaktadır. Uyma olasılığı yüksektir.

Kolay gelsin.
Teşekkür ederim mersindeyim Birol ticaret e sordum yokmus ellerinde

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri